SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ - FitMax AMINO Millenium

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36021

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 429 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 38411
nie uspokoi, aspartam ma tak złą markę iż nie ma na to najmniejszych szans. dziwię się firmie że jeszcze nie zmieniła tego na jakiś inny słodzik. w całej sprawie nie chodzi wcale o to czy szkodzi czy nie, tylko jak jest odbierana przez ludzi, a jest bardzo negatywnie. prawdopodobnie wszystkie słodziki nie są zdrowe, a aspartam jest najbardziej krytykowany nie tylko przez zwykłych ludzi, którzy ponagrywali filmy, relacje różne gdzie na youtube płaczą iż to właśnie ten środek zabił im żonę, męża, brata, siostrę itp. to jest bardziej wymowne niż badania. Tym większa jest siła czarnego pijaru gdy w środowisku lekarzy są osoby, które twierdzą iż aspartam zabija a wyniki badań celowo są zakłamywane, bo zysk jest najważniejszy np Dr. Janet Starr Hull:
"I will never accept the news of aspartame safety. I think it is a “business” decision to discredit/discount the research results that aspartame DOES cause cancer, major nerve disorders, birth defects, and brain imbalances. Think about it – can you imagine the chaos that will occur when the truth of aspartame dangers is accredited. The FDA has known about the dangers, the corporations have known about the dangers, and the medical community (if it is really worth anything) has known about the dangers."
powodzenia w walce z wiatrakami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 369 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3111
Analizy bezpieczeństwa przez badaczy swoją drogą, a wykształcony pogląd u konsumentów drogą najczęściej własną... Debaty nad aspartamem są wielowątkowe, wielopłaszczyznowe, a walka idzie o naprawdę różne rzeczy - w tym zdrowy rozsądek. Wszystko jest trucizną i nic nie jest trucizną, kwestia dawki. I ta maksyma odnosi się zarówno do aspartamu, jak i innych substancji słodzących, czy wręcz każdej składowej żywności, posiłku itd. Dodatkowo dochodzą interakcje i wiele innych czynników. Takowe debaty można byłoby prowadzić dla każdej składowej żywności. Prawda jest jednak taka, że napiętnowanych substancji jest niewiele, a aspartam znajduje się w tym nielicznym gronie.

Zdajemy sobie sprawę z preferencji konsumenta, dlatego też najnowsze produkty tworzone są w oparciu o inne słodziki.
Tak na marginesie pomimo tego, że aspartam okryty jest nie najlepszą sławą, to produkty z jego udziałem w dalszym ciągu są kupowane i zapewne to się nie zmieni (chyba, że nastąpi jakiś znaczący przełom). Wpływ na to ma chociażby cena produktów z jego udziałem, podział wśród konsumentów na tych którzy wierzą i nie wierzą w zarzuty względem omawianej substancji słodzącej oraz bardziej korzystne odczucia smakowe względem innych substancji słodzących.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 16407
Hydroliza białka to proces chemiczny , w którym białka są rozłożone na mniejsze łańcuchy aminokwasów w zależności od rodzaju zastosowanego enzymu oraz warunków przetwarzania. W wyniku tego powstają POLIPEPTYDY, które zbudowane są z 50 do 100 aminokwasów) oraz PEPTYDY , które złożone z mniej niż 50 aminokwasów. Ogólnie białka to długie łańcuchy aminokwasów powyżej 100.

Hydroliza to proces , który naśladuje część naturalnych procesów enzymatycznych , które odbywają się w organizmie każdego człowieka, a dokładnie w jelicie cienkim. To właśnie tam różne enzymy trawienne rozkładają spożyte białka na mniejsze łańcuchy peptydowe. Oznacza to, że hydrolizowane białko w postaci , tri-i di-peptydów wchłaniają się szybciej niż w postaci wolnych aminokwasów. W przeciwieństwie do innych białek, hydrolizat serwatki jest bardzo szybko trawiony i dostarcza organizmowi wysokiej jakości białek, które zawierają wszystkie niezbędne aminokwasy i specjalne mikro-frakcje w stanie nienaruszonym. Czas wchłania dla hydrolizatu wynosi od 15 do 45 minut po spożyciu.

FitMax® AMINO Millenium to wyśmienity w smaku i doskonały jakościowo produkt wysokobiałkowy stworzony na bazie na najwyższej jakości , opatentowanego hydrolizatu białka serwatki Optipep™. Jest on polecany sportowcom wszystkich dyscyplin sportowych którym zależy na dostarczaniu do organizmu pełnowartościowego białka, które przyczynia się do wzrostu oraz utrzymania masy mięśniowej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sto lat Elaine!

whey deli