SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ - BULK MASS!!!

temat działu:

FITMAX

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18856

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
To prawda. Jak wszystko zrobione jest naturalnie to nigdy nie ma spadków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przy 4 tyg przerwy spadków nie było bo mi na siłowni mówili ale w 8 tygodni można się już zaniedbać jak poświecisz się całkowicie pracy itd a nie siłowni i odpowiednim zdrowym nawykom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
Wczoraj miałem do sprobowania smak truskawkowy

Rozpuszczalnosc - pare machniec szejkerem nienajgorzej w sumie jakies wielkie piany nie było , wszsytko sie rozpusciło itp bez grudek

4/5

Smak - troszke wodnisty dałem z 400-500 ml wody, takze 300-400 mi sie wydaje bedzie idealny, na koncu juz troche ciezko wchodził ;)

4/5


Ogolna ocena walorow smakowych itp to zdecydowanie mocna 4 ;)

Dzisiaj mam smak ciasteczkowy to potem napisze co i jak :)


Uzywam go tylko do sportow walki, po treningu tylko i wylacznie.Cel obecny to zredukowanie tkanki tłuszczowej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
chudyjurek
przy 4 tyg przerwy spadków nie było bo mi na siłowni mówili ale w 8 tygodni można się już zaniedbać jak poświecisz się całkowicie pracy itd a nie siłowni i odpowiednim zdrowym nawykom


Każdy ma swój sposób. Ogólnie zauważyłem po sobie, że problem jest tylko w głowie. Po powrocie jest wszystko na plus, regeneracja, chęci i pompka.
Co do przerwy to należy pamiętać żeby jeść z głową. Ja zawsze wcinam jeden posiłek mniej niż w cyklu treningowym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
mlodykks
Wczoraj miałem do sprobowania smak truskawkowy

Rozpuszczalnosc - pare machniec szejkerem nienajgorzej w sumie jakies wielkie piany nie było , wszsytko sie rozpusciło itp bez grudek

4/5

Smak - troszke wodnisty dałem z 400-500 ml wody, takze 300-400 mi sie wydaje bedzie idealny, na koncu juz troche ciezko wchodził ;)

4/5


Ogolna ocena walorow smakowych itp to zdecydowanie mocna 4 ;)

Dzisiaj mam smak ciasteczkowy to potem napisze co i jak :)


Ja też używam go tylko do sportów walki, po treningu tylko i wyłącznie.Cel obecny to zredukowanie tkanki tłuszczowej :D


Ja używam do SW i siłowni. Truskawki jeszcze nie miałem, narazie ciastko. Następna będzie wanilia.

Co do 500ml wody to na ile gram proszku? W sumie nie dziwie się, że rozwodniony bo wody dałeś tzw. słuszną ilość.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
ja daję 200-250 ml max, wtedy jest fajna konsystencja, 500 ml to bardzo rozwodnione musi być, ble :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
Poszedł smak CIASTECZKOWY :)

na 200-250 ml jest jaknardziej ok :) zrecz zaje... :D

Was tez troche zapycha po wypiciu tak na 30-40min po ?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Sly-tech FitMax
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3583 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 16407
Jaka porcja, zapychać nei zapycha chociaż ładuje trochę więcej bo ostatnio 75gr plus 15gr bcaa z eaa i mieszam w jakichs 400ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 287 Napisanych postów 2303 Wiek 42 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 99903
i powstaje magiczny napój Panoramixa hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1210 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48553
Ja daje standardowo 60 g :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TEST NO active - Patyczakos

Następny temat

FitMax C fit

WHEY premium