SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NOWOŚĆ - VITALMAX CFM PROTEIN BAR

temat działu:

ATLETA

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3127

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174


Od dziś w sprzedaży batony Vitalmaxa. Jeden z niewielu batonów na świecie zawierający jako źródło białka wyłącznie izolat białka serwatki CFM.
Skład i opis na stronach atleta.pl i vitalmax.pl

Ceny:
40g - 4zł
80g - 7zł

Batony są naprawdę pyszne, kto miał okazję spróbować ten może potwierdzić.
W sklepie Atleta przynajmniej przez 2 tygodnie promocja. Do każdego zamówienia, nawet najmniejszego wrzucamy gratis 2 batony po 40g (czekoladowy i waniliowy).

Zmieniony przez - SONBATY w dniu 2008-10-23 14:58:36

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Świetne posunięcie Vitala. Oczywiście trzeba wypróbować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Po co tam tyle cukru i tłuszczu?

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 98 Napisanych postów 6776 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50488
Pewnie dla smaku, bo te z praktycznie zerową ich zawartością jak Tonic 65 Peaka, nie smakują za ciekawie i ludzie mają niestety złe zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
zeby bylo smaczniejsze
jak bedzie okazja sprobuje

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11105 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46226
No... w końcu vital wprowadził jakieś batony. Napewno wyprobuje!
A co do tonic'a to mi tam nawet zmakowal.


PZdr.

A czy mi sie wydaje czy te batony sa w jakis kartonowych pudeleczkach(malutkich) ?

Zmieniony przez - Rude Boy92 w dniu 2008-10-23 15:26:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Dla smaku się szamie Snickersy i Marsy

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 319 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28684
Smak możliwe,że dobry ale skład słaby i cena wysoka

VV38$73r Bliżej mi do króla bo przeciętniak to walet
Z aspiracją na asa, z jokerem stworzę parę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 350 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2688
Hmm Może czegoś nie rozumiem, ale skoro jedynym źródłem białka jest tam Izolat, to suszony mleczny mix i odtłuszczone mleko w proszku nie są liczone w tych 20g białka na 100g produktu? A może jest tego miksu i mleka tak mało, tylko ze względu na polepszenie smaku?

Tańczysz to!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 350 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2688
A w ogóle to często ludzie krytykują Vitalmax za te aspartamy i benzoesany sodu w składzie odżywek (białek, gaynerów, napojów).
Tu pytanie do Sonbatego - czy rzeczywiście ma to takie znaczenie dla konsumenta, żeby np. nie było aspartamu?
Czy jakość odżywek Vitala jest przez to gorsza niż tych od np. Olimpu?

Tańczysz to!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Właśnie rozmawiałem z szefem Vitalmaxa i innego białka niż CFM jest 0,5 - 1%. Tamte dodatki są kosmetyczne, dla smaku i konsystencji w minimalnej ilości.
Akurat substancje konserwujące czy antyzbrylacze muszą być w każdej odżywce bo inaczej nie miałaby ona 2 czy 3 lata terminu ważności.
Natomiast jeśli chodzi o aspartam to jak ktoś chce to może poszukać gdzieś w dziale "odżywki" moją dyskusję na ten temat sprzed kilku miesięcy. Tam są wszystkie moje argumenty.
Pewnie żaden słodzik na 100% nie jest dobry, podobnie zresztą jak i cukier, natomiast aspartam jest znany od kilkudziesięciu lat (ja sam używam go w ogromnych ilościach w róznych produktach od ok 15 lat) i jakoś nie widać masowych zachorowań po tym środku.
Natomiast nowe słodziki są na razie na tyle krótko na rynku że nie mamy żadnych badań jak zachowa się organizm po 10 latach używania np sucralozy.
To oczywiście moja teoria, ja też nie jestem alfą i omegą i nie znam wszystkiego.
Tak jak mówię, kilka miesięcy temu dyskutowałem z kimś na ten temat szerzej i tam to rozwijałem.

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowa strona Vitalmaxa

Następny temat

Pytanie o kreatyne

WHEY premium