SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NERWICA SERCA [ART]

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 317075

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
WITAJCIE,
NA NERWICĘ SERCA bardzo pomógł mi biorezonans, leki owszem pomagają, ale do czasu i człowiek znów jest nadwrażliwy emocjonalnie. Trudno jest z tym żyć, tymbardziej że psychotropy niwelują tylko objawy, a nie leczą przyczyny...Cóż, ot nasza medycyna konwencjonalna...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5
witajcie ! mnie terz nie stety dotknela ta choroba , nerwica serca ,lekarz stwierdzil napady lekowe matko jak to okropnie brzmi , ale tak jest. Oprucz tego mam wypadanie płatka zastawki dwudzielnej i dodatkową droge przewodzenia , fatalnie sie czuje kołatania ,bole w klatce piersiowej brak normalnego oddychania i uczucie jak by ktos mi uciskal klatke piersiowa .juz czsami nie mam sily by z tym sobie poradzic ,biore leki ale wiecie sami to siedzi w glowie ,w psychice i nie stety leki nie zawsze skutkuja
1

aaaaaa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1
Witajcie
dzieki za ten wywiad , pomógl mi sie uspokoic

Co należy zrobić po upadku? To, co robią dzieci: podnieść się. Aldous Huxley

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 53 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 399
tez to mam magnez i ziolowe vallused i jest gitara ;) trzeba tylko wyloozowac bananowca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 164 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1068
wiecej wiary w siebie, pewnosci siebie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 164 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1068
wazne jest psychoterapia jak rowniez leki przeciwlekowe zalezy jakie nasilenie, na poczatku powinno sie stosowac uspokajajace np Valdispert-kozlek lekarski 3 razy dzienne i do tego dobrze dodac magnez+B6 przez okolo miesiac nie dluzej, ale na poczatku kiedy te objawy sa nasilone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2
Witam mam 17 lat i mam wszystkie objawy nerwicy serca,miałam juz robione wszystkie mozliwe badania na serce ale nikt nic nie wpominał o nerwicy...czy to znaczy ze jej nie mam czy poprostu lekarz nie brał tego pod uwage bo jestem za młoda??

Z góry dziekuje za odpowiedź i pozdrawiam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1102
Ja to jestem kłębkiem nerwów od dawna... Od paru miesięcy, co pewien czas budzę się w nocy i nie mogę oddychać, mam wrażenie że się duszę, muszę bardzo głęboko oddychać, żeby pozbyć się tego uczucia, utrzymuje się to przez około godzinę... Czasami też, gdy już leżę wieczorem w łóżku, nagle serducho zaczyna mi galopować jak oszalałe, co jest dla mnie dziwne, bo przecież nie wykonuje żadnego ruchu....
Czy ja powinnam się wybrać do lekarza...? ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 164 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1068
Hej, tak zdecydowanie powinnas sie wybrac do lekarza, pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 164 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1068
Sandra806 moze nie masz,a moze lekarz nie bral tego pod uwage, trudno powiedziec, musisz lekarzowi to pytanie zadac
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kriotreapia

Następny temat

łupież

WHEY premium