SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NAUKA --> WSPOMAGACZE :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 563
Witam !

Zbliża się sesja :) a jeszcze szybciej przygotowania do niej <jupi> !

Zakupiłem sobie wspomagacze w formie LECYTYNY 1200 FORTE ( ajjj ! ) + BILOBIL FORTE ( tego jeszcze nie ma w aptekach, ale skład taki sam jak OLIMPU - identyczny ).

Biore : 3xlecytyne, 3xGinkogo

Pytania :
1) Jakie dawki powinno sie brać lecytyny i Ginko, by dawalo efekty - jak wy bierzecie ?

2) Jakie są inne suplementy :) dobre do nauki, które polecacie, wasze uwagi.

Żeń-szeń, Tauryna, Kofeina, Gaurana, Lecytyna, Ginko... Co jeszcze, co polecacie ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18
Co do ilości substancji aktywnych, które bierzemy, osobiście jestem zdania, że każdy ma indywidualną dawkę, która na niego działa. Podobnie jest z samymi sybstancjami na jednego działa dana substancja na drugiego inna. Wynika to z różnic w diecie, różnic w stężeniu hormonów, różnic w przyswajaniu poszczególnych substancji, różnic budowie całego organizmu. Najrozsądniejszym sposobem jest chyba ZNALEZIENIE "swoich" substancji w "swoich" ilościach. Można to zrealizować biorąc po kolei różne subst.od małych ilości, znaleźć optymalną dawkę. Kolejnym krokiem jest poszukiwanie synergizmu z innymi(mixy). Powodzneia w poszukiwaniach. Pozdrawiam.

Jeżeli mijasz się z prawdą, to się jej przynajmniej ukłoń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
ja stosuje 2x5g lecytyny dziennie ale jezeli chodzi o poprawe stanu umyslu to zdecydowanie bardziej polecam ALC, vinpocetyna z apteki rowniez dziala bardzo dobrze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 330 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35782
Z tych najłatwiej dostępnych możesz skorzystać jeszcze z Theaniny, pijąc np. zieloną herbatę. Można ją sprowadzić z USA w postaci wyizolowanej ale jak lubisz herbatkę to szkoda zachodu. Wypij green-tea z kilku łyżeczek 30-40 minut przed rozpoczęciem nauki, egzaminem. Zawarta w herbacie kofeina dodatkowo Cię pobudzi.
W netowych sklepach jest sporo stackow z USA, ale to już więcej kasy wymaga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 563
ALC powiadasz :) Jaka jest opinia innych ? Alc olimpu jest dosc droga*, sa jakies substytuty ?

No wlasnie, ciekawi mnie czy sa wogole jakies stacki do nauki ? Podajcie nazwy jak możecie :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 330 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35782
Najpopularniejsze stacki to Neurostim i Cerebro. Ja działania ALC w ogóle nie odczułem. Spotkałem się też z opiniami, że zauważalne efekty występują raczej u starszych ludzi, więc trochę szkoda kasy chyba. Jak będziesz chciał kupować ALC to najtaniej wyjdzie z firmy House Factory (u Czarnego np.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 23820
najlepszy stack do nauki to kop w dupe od ojca

i wszystko zdasz, gwarantuje(jesli ojciec cos cwiczyl i trzyma forme)

SAMSUNG ML-3561N A4 USB - 1500zł

Drukarka laserowa, mega wydajna do zastosowań biurowych.

Nowa, nieużywana!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 563
A braliście coś z tego ? Gdzie to można kupic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 330 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 35782
Niestety trzeba w amerykanskich sklepach netowych szukać, chociaż Cerebro chyba jest u Cybera. Wpisz w googlach cerebro syntrax i powinieneś znalezc sklep.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4429 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32976
Sulek84 wyslalem Ci priva
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
ja mam cerebro/psyhotropin jak by co to na prv zapraszam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
Vinpocetine jako suplement jest ok, ale w dużych dawkach, ze wzgledu na biodostępność (10-30% maks)
stad dawki 5-10mg to śmieszna ilość.

do nauki polecam neurostim+C
cerebro praktycznie nie czulem, dopiero po 3 kapsach.
psychotropin jest lepszy na dzialanie relaksujace, jesli chodzi o nauke to 8 kaps to dobra dawka.

z polskich prepratow, na szybkiego - lecytyna + ginko b. (mrm!!) + żeń-szen (moze byc naturell) lub nawet lepiej Life Energgy treca

Zmieniony przez - Czarnuchok w dniu 2005-05-20 10:25:12

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

NitroBolon Treca

Następny temat

Czy wystarczy mi to na cykl?

WHEY premium