SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

NAJLEPSZA KREATYNA ZAGŁOSUJ

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4051

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2561 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14340
bravehart jako ze jestes nowy to jak zobaczysz takie fonty -))))-to niekoniecznie wypowiedz oznacza krytyke;)pozatym ..Lucek jedynie stwierdza fakty;))

Pyton ..a ta miarka to taka po syropie?
a ..ja..ja smaczna miarka,good niemiecka miarka,hehehehe..looz stary;)

pozdro
bigger

biger

bigger tm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1419
Lucek i Bigger przyznaje bez bicia,że troche mnie poniosło sam nie wiem czemu bo raczej niespotykanie ze mnie spokojny człowiek i jeśli poczuliście się urażeni moją wypowiedzią to przepraszam was za to.
Widze, że znacie się lepiej ode mnie i jak macie jakiś ciekawy pomysł na zrobienie tego lepej to zróbcie coś z tym chętnie odpowiem na ankiety zrobione przez was. Przydało by się coś takiego na forum najpopularniejsze suplementy jakie i jakich firm są najlepsze.
Tylko jakoś wymyślone tak żeby to było rzeczywiście wiarygodne bo sam przyznaje np. że kreatyna MEGABOLA to raczej delikanie mówiąć za dobra nie jest.
Pozdrawiam Brave

Jeśli chcesz pokonać samego siebie doskonalić ciało i ducha by dotrzeć do tego co w tobie najlepsze. Idź o krok dalej niż zamierzałeś szybciej, wyżej, mocniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
prawde mowiac to kiedys cos takiego bylo pod forum, kazdy mogl sobie wybrac suplement/odzywke dac jej ocene i opinie:)

Moderator
"Wszystko jest trucizną decyduje tylko dawka."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko właśnie w tym problem, że nie da się sensownie ułożyć ankiety przedstawiającej wiarygodne dane na temat jakości kreatyny. Ale ta zrobiona przez Ciebie pokazooje przynajmniej która jest najpopularniejsza. Wiec jakiś efekt jest

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1419
A co oznaczo to SKW ?

Jeśli chcesz pokonać samego siebie doskonalić ciało i ducha by dotrzeć do tego co w tobie najlepsze. Idź o krok dalej niż zamierzałeś szybciej, wyżej, mocniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
SKW to nazwa najlepszego laboratorium produkujaca kreatyne "CreaPure" na swiecie. Znaduje sie w Niemczech, sprzedaje kreatyne takim firmom jak Ultimate, Prolab, Scitec i wiele innym.

Michał G. "GÓRAL"

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 43 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1419
Góral jako jeden z nielicznych zrozumiałeś chyba o co mi chodzi i w ogóle jesteś swój gość dlatego masz ode mnie sogacza .
Pozdrawiam Brave


Jeśli chcesz pokonać samego siebie doskonalić ciało i ducha by dotrzeć do tego co w tobie najlepsze. Idź o krok dalej niż zamierzałeś szybciej, wyżej, mocniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lucek to gej i niszczy wszystkie wysiBki .MiaBa byc fajna ankietka a ten pedal j niszczy

"nigdy niemów nigdy"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
Dzieki za SOGa

ADIXON nie obrazaj lucka, bo forum nie jest do obrazania tylko do wymieniania wiedzy, a lucek ma ja bardzo duza. Fakt, ze nieraz lubi sobie pozartowac ale to chyba normalne

Wracajac do tematu jak jak ktos chce wypowiedziec w tym poscie niech pisze jakie bral dotychczas kreatyny i napisz ktora go najlepiej poklepala wg. niego (tak ja to zrobilem na poczatku), inne formy wypowiedzi nie beda mialy sensu niestety... Nie patrzcie na ankiete tylko na posty i wyciagnijecie sobie sami wnioski

Michał G. "GÓRAL"

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2483 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25845
zna ktos adres laboratorium SKW w niemczech???mam pomysła








....POZDRAWIAM....Q z kRk

....POZDRAWIAM....Q z kRk

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASS GAIN

Następny temat

Czy zostaną rozstępy po braniu kreatyny???

WHEY premium