SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

N73 vs. K800i ? kto doradzi??

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4221
jak w temacie ktory tel polecacie . zalezy mi na dobrej jakosci mp3 i bajerach w telu cena do 1200zl . chyba ze ktos proponuje jakis inny tel podobny w funcjach do tych prosze o porade . rozdaje SOGi
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4221
MaTEO skąd jestes?? jest ta nokia w lombardzie jeszcze?? mi chodzi glownie o mp3 i bajerki no i czasem jakąs fotke czasnąc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2552
Jasne ze N73,sony ma tylko dobre czesci ale tak lubi sie psuc.N73 ma glosniki stereo mialem okazje sie nia bawic,ladnie gra,za ta cene drapiesz juz N73ME(music edition).Wybor nalezy do ciebie,ja osobiscie wybralbym N73,uwazam ze nokia robi najlepsze telefony i wogole niezawodne,a SE niech se wsadzi te swoje buble do d...:P.Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2623 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42219
n73

chwilowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3236
Miałem w rękach obydwa telefony i zdecydowanie k800i. W SE jest o niebo lepszy aparat mimo tego, że mają tak samo po 3.2 Mpix. Dźwięk także wg mnie czystszy w SE, poza tym Nokia ma Symbiana - kurevsko długo się włącza, aplikacje cały czas się zawieszają i do tego to telefon raczej do samoobrony ze względu na gadabryty niż do codziennego użytku

~~Only material wishes... fast cars & bitches~~

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2552
Symbian ma swoj urok:)Kazdy sie dlugo wlacza,ale ma wiecej mozliwosci,mozna wgrywac aplikacje,jest on bardziej multimedialny niz SE,do se nic sie nie wgra,zadnego bajeru ani nic,jedynie tematy moze.Wieszanie sie zalezy od softu i ilosci zawalonej pamieci a takze szybkosci telefonu,procesora i przepustowosci karty pamieci.Ja np.mam 6600 i sie nie zacina a karta jest zaciepana mp3-ojkami,programami itp.,tyle ze to rowniez zupelnie inny telefon ale tez symbian.Ja w dalszym ciagu bralbym nokie,mialem kupe telefonow od tej firmy i na zadnym z nich sie nie zawiodlem.Tyle.pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4221
przyznalem sogi . widze ze macie rozne poglądy mialem juz se k750i oraz nokie 6230i i z obydwu bylem zadowolony . teraz mam problem ktory wybrac.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 149 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4221
a co myslicie o nokii E65 ?? ma wifi a to jest big plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2552
No E65 to dosc dobry telefon a tobie chodzi o dobre mp3 ale raczej e65 ma dobre,w koncu to symbian duzo mozliwosci.Glownie preferowany jest ten telefon dla biznesmenow ale przeciez z powodzeniem moze go kazdy miec:).Jest to jeden z nowszych sliderów,wyglada bardzo elegancko i funkcjonalnie napewno tez sie spisuje znakomicie.Jest godny polecenia:).Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
wez SE bo tam jest solidna bateria w przeciwienstwie do NK
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
N95 ostatnie gość do lombardu za 900 ziko przyniósł. Bardzo fajny telefon i duużo bajerów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
oczywiście, że K800i jest lepszy od N73

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sztanga...

Następny temat

kreatynaaa

WHEY premium