SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nóż

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 939 Wiek 1 rok Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10745
Pałka tez jest dobra tylko 1ciosem ciezko unieszkodliwic jednego napastnika, a reszta szybko cie zdązy dojechac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 183 Napisanych postów 12431 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 185431
Jak nie chcesz zabić to najlepiej ciąć... Jak wbijasz nóż to masz zawsze to ryzyko że trafisz na tętnice i the end... Tnij po twarzy, rękach bo to najczęściej jest odsłonięte...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 939 Wiek 1 rok Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10745
Uriel dzieki sprubuje, ktoś jeszce wypowie sie na temat ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 939 Wiek 1 rok Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 10745
ciąć mozna jak nóz jest dlugi, u mojego ostrze ma ok.7-8cm . Do ciecia bardziej by sie nadawaly noze o stalej klindzie np. jakis myśliwski o dl.ostrza ok.13cm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 85996
jak masz kose nie mozesz sie zawachać by jej użyć i musisz liczyćsie z tym że zabić jest bardzo łatwo , zginąć podobnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
emule - Pentecost, Applegate, Vunak itd.

www.razvedka.ru - get tough.

A po mojemu - zapomnij.

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
jeśłimasz składany nozy typu nóz taktyczny otwierany na kołek to masz dobry nóz , nie wiem jaka stal , ale na ulicy kazdy przedmiot zaostrzony jest dobry .Pamietaj jednak o paru zasadach
1. Noś nóz zawsze w tym samym miejscu i pod reką - wyrobiszw ten sposób nawyk róchowy wiedząc że on tam jest.
2. Trenuj naprzykład przed lustrem szybkie wyciaganie noza - wyciagaj go co dziennie po kilka set razy rznynajmniej na poczatku , bedz tak szybki zanim koles powie "daj fore", "chcesz wryj"
3. Trenuj ciecia na oponie - sprawdzisz jak mocno tniesz i czy utrzymasz nóz po setnym miejscu - ostrze nie ma znaczenia znaczenie ma jak trzymasz nóz , jak siedzi w rece.
4.Niedzgaj nozem wykonuj raczej cięcia tak jakbys kroił pizee / tylko tak rzychodzi mi do głowy sposób ciecia , oczywiscie jest inny ale tak ci nie wytumacze/
5. Przeciwnik o ranach dowiaduje sie dopiero po kilku cieciach / znam to z autopsji/ tnij policzek bardzo psychologiczne.
6. Nóz w walce zawsze słuzy do zabijania tak samo jak broń palna.
Powodzenia , pewnie to nie wszystko ale to powinno ci pomóc przynajmniej na poczatek , wiecej na prv.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2201 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15791
Lewro, zaraz nas posądzą o bandytyzm

(uwaga - ja jestem właściwie laik)

Konstrukcja tego twojego folderka tak na oko wymusza chwyt szablowy, który do cięć właśnie jest dość dobry. Pamiętaj, kolego jednak, że nie ma takiego miejsca na ciele w które mozna bezpiecznie ciąć. Nikt nie będzie stał i czekał, aż ukroisz go w policzek - ruszy głową i nieszczęście gotowe. Ja mimo wszystko zdecydowanie odradzam eksperymenty - bo na razie pojęcie jak sądzę, masz bardzo blade. A zgodnie ze statystykami, najwięcej ludzi, nawet w USA ginie właśnie od noży.

So give it up you bloody sods you'll not be getting laid
And the sooner that you're out the door the sooner we'll be paid

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1547 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4112
tak i to jest prawda
ale nie mogłem sie powstrzymac od wypowiedzi https://www.sfd.pl/buziaki/40.gif
https://www.sfd.pl/buziaki/40.gif 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 299 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4411
mala sugestia,skoro czai sie naciebie 4 kolesi duzo wiekszych OK
wyciagasz kose tniesz ich wszytskich uciekaja jak zajace,bedziesz musiał sie liczyc z konsekwecjami tego i zdawac sobie sprawe ze to moze byc poczatek konca,bo skoro oni zobaczyli ze siegles po bron oni tez siegna i predzej czy pozniej spotkasz ich uzbrojonych a wtedy mozesz juz nie napisac posta na tym forum,obym sie mylił.
pozdrawiam

CHWDP

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FAWORYCI NA POLSKIM RINGU

Następny temat

naderwane sciegna

WHEY premium