SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

N.O XPLODE vs.HORSE POWER

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 7378 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78934
suhinho06 faktycznie cos malo tych ludzi znasz obceny xplode to kaszana , jednak coleman klamie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
obecny to jest naprawdę masakra, dosłownie, działanie bardzo podobne do massacry czyli prawie żadne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 4824 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 24923
coleman tez klamie,skoro mu za to placa
obecny no-xplode kicha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 984 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 42982
Ten 2.0 mówicie lipka? Bo tego nowego to nie brałem, mam jeszcze jakąś starą puszke, działa elegancko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2518
co proponujecie zamiast no xplode ? żeby miał takie działanie jak stary explode ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1419 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
Czasami nie koniecznie jest tak, że nowe wersje supli słabiej działają, tylko oczekiwania użytkowników rosną. W dobie preparatów zawierających 1,3 - no-xplode, który go nie zawiera jest po prostu słaby, przynajmniej dla tych, którzy w 1,3 zdołali się rozsmakowac. Jak nie brałeś wcześniej przedtreningówek xplode będzie OK, podobnie shock/napalm etc..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 304 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12309
Jestem zawiedziony N.O Xplode'm. Po jednej miarce nic nie czuję. Jeżeli chodzi o pompę to jestem bardzo mile zaskoczony Pure Power Sfd. Po 1,5 miarki nie mogłem dokończyć treningu ;)Do tego kofeina i ogień ;) Wcześniejsza formuła Shotguna bardzo dobrze na mnie działała, nie wiem jak ta obecna, może ktoś inny się wypowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
fakt, PP100% daje rade, hp i no nie bralem.. nie mam porownania.. ale Pure Power 100% + kofeina - jak ktos potrzebuje - dobra propozycja

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gość pyta co lepsze, HP czy NOXpolde, a Ty nie brałeś ani jednego ani drugiego, więc na hvj się wypowiadasz? Tylko po to żeby polecić PP 100%?
Dla mnie NOXplode zdecydowanie lepszy niż HP.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
zazwid
co proponujecie zamiast no xplode ? żeby miał takie działanie jak stary explode ??


odpowiadalem na te pytanie

wulgarny czlowieczku ^^ - hehe - dajesz rade ^^



Zmieniony przez - maniak7000 w dniu 2011-11-18 12:13:36

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening wytrzymałościowo/kondycyjny, jakie suple ?

Następny temat

GM vs HP

WHEY premium