SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mutant Mass 15lb Resealable Bag ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 46347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
dobrze nie skalkulowaleś choć ogolna konkluzja kto wie czy nie jest trafna
...
Napisał(a)
Usunięty przez faftaq za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 217
Ok smaki jak smaki, to pozostaje rzeczą gustu ale czy tak jak obiecuje producent, nikomu nie "wywaliło brzucha" ?? no i tak jak ktos napisal na poczatku, czemu ZALECAJĄ pić z wodą? chodzi o laktoze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 217
Z tego co wiem, nie wiele produktow ma tak "UNIKALNY" skład jeśli chodzi np o węglowodany Vextrago czy nienasycone tłuszcze CLA które chamują wzrost tkanki tłuszczowej? Czy jest w stanie ktos powiedziec czy to naprawde działa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4263
ej dlaczego ten gainer jest polecany bezposrednio po treningu skoro przeciez tam sa wegle o bardzo niskim ig...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4263
"Drugi kompleks to Clean Carb: mieszanka węglowodanów o niskim IG, łącznie z Vextrago
Im większa cząsteczka węglowodanów, tym szybciej opuszczają one żołądek oraz tym lepiej uzupełniają zasoby glikogenu ? substancji która jest głównym źródłem energii dla mięśni. Im więcej glikogenu w mięśniach ? tym intensywniejszy i dłuższy może być trening. Nikt nie wymyślił jeszcze cząsteczki węglowodanu, która byłaby większa od Vextrago ? jest ona o 30% większa od Vitargo?!" opis mutant massa ze sklep.sfd .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45
Kurde, w sklepie kulturystycznym koleżka chce mi opchnąć tego MM za 300 zł jakieś...Powiedziałem mu, że można za 190 kupić na necie - on, że owszem ale jakieś 'gorsze' bo produkowane w Czechach, a on ma z USA;] Macie jakieś podobne informacje, albo możecie się chociaż jakoś do tego ustosunkować:) Z góry dzięki i pozdro.

brbrbrbrbrbrbrb!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 289
To ja już tego nie rozumem. Jeżeli vextrago są węglami o niskim IG, to znaczy, żę organizm dłużej je trawi i przerabia na glukozę... w wzwiązku z tym nie rozumiem dlaczego są one takie dobre do uzupełniania WW po treningu. ja bym raczej użyl węgli prostych (np. glukozy) a nie złożonych. może ktoś kompetentny się wypowiedziec?

==========================
Sequi il tuo corso e lascia dir le genti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdrowe Tłuszcze

Następny temat

mono+glukoza+...

WHEY premium