SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Muscle Test + Enan ??? xx

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2109

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
meta i enan

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 109
dlaczego tak sadzisz ? slyszalem wlasnie ze ten MT mocniejszy od mety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
to go bierz.Gdzie tak słyszałeś?gdzie te powalające opinie na jego temat na jakiś bordach?metka testowana przez miliony ludzi,a ty wyskakujesz z jakimś wynalazkiem.Kupiłeś to bierz jak chcesz.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202668
Jakbym miał wybierać MT czy meta to zdecydowanie postawiłbym na mete bo moja opinia odnośnie MT przewijała się w tym dziale już wiele razy i podawałem zawsze 2 powody dlaczego jestem na nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 207 Napisanych postów 9413 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 622991
Meta i Enan to leki testowane na ludziach. Działanie jest sprawdzone, przewidywalne. Jak coś pójdzie nie tak lekarz chociaz wie jak Cie leczyć. PH mogą mieć mocniejsze działanie, ale nie są tak sprawdzone jak SAA i jak nie masz w 100% ogarniętej profilaktyki może być źle.

PS, nie żebym nie lubił PH, sam podjadam ;)

Zmieniony przez - easyjerzy w dniu 2013-02-28 20:37:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 109
easyjerzy
Meta i Enan to leki testowane na ludziach. Działanie jest sprawdzone, przewidywalne. Jak coś pójdzie nie tak lekarz chociaz wie jak Cie leczyć. PH mogą mieć mocniejsze działanie, ale nie są tak sprawdzone jak SAA i jak nie masz w 100% ogarniętej profilaktyki może być źle.

PS, nie żebym nie lubił PH, sam podjadam ;)

Zmieniony przez - easyjerzy w dniu 2013-02-28 20:37:48


no to czyli MT jest mocniejszy ale bardziej szkodzi zgadza sie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 109
Lasix
Jakbym miał wybierać MT czy meta to zdecydowanie postawiłbym na mete bo moja opinia odnośnie MT przewijała się w tym dziale już wiele razy i podawałem zawsze 2 powody dlaczego jestem na nie.


podaj te 2 powody jeszcze raz jak mozesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94610 Napisanych postów 364571 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669477
tak jest mocniejszy,najmocniejszy.Zobacz w dziale u Roberta ile osób na nim leci,same smoki.Rozmowa z toba to jak grochem w ścianę.Nie widzisz że tutaj nikt tego nie bierze?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 53 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 613
ludzie co wy z tym MT... wszystko co pan R.B. wam wcisnie to łykacie. Dla mnie mr. R.B. i mr. sajber to jeden shit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202668
Ostatni raz zabieram głos w sprawie tego całego MT...zaznaczam tylko, że jest to moja opinia i nie każdy musi się z nią zgadzać i wyprzedzę co niektóre osoby, żeby nie piły do mnie w tej sprawie bo to jest moje zdanie.

Ukrywanie typu blend to jest żałosne (nie wiadomo ile mg danej substancji aktywnej znajduję się w kaps.) a druga sprawa to połączenie w tym stacku dymethazyny z epi jest g**** warte dlatego, że dmz sotosuję się przeważnie 4 tyg. czasami zaawansowane osoby lecą po 5. Puszka starcza na 4 tyg co daje 4 tyg na dmz i 4 na epi co jest śmieszne bo epi dopiero po 2 tyg. zaczyna się rozkrecać więc mozna przyjąć że ten stack jest do dupy bo epi ledwo rusza a tu już trzeba kończyć.

Zmieniony przez - Lasix w dniu 2013-02-28 20:52:14
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

IZO termin waznosci do maja 2012

Następny temat

Meta 10mg

WHEY premium