SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mr.Olympia Amateur Moscow 2014

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 48622

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
łatwo mieć nie będzie i najgorsze to bedzie drugie miejsce, bo na pewno Marek liczy na wygranie karty PRO...

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 634 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 12355
jak na razie dla mnie Irańczyk poza zasięgiem. Dzisiaj Marek zamglony trochę. Oby jutro było lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
jedno jest pewne, że Marek poprawił plecy, ale na scenie PRO będą za małe... czuję, że głównie między Oleyem a Notarkim rozegra się walka o wygraną i oby to Oley wyszedł zwycięsko

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10048 Napisanych postów 30387 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728770
Tylko,że Oley praktycznie wyszedł z marszu-miał ok 15 min na smarownie i rozgrzewke-a to jest lipa-praktycznie na zimno.

Irańczyk fajna sylwetka ale masa już delikatniejsza-Przy podobnym bf 6-8 kg to jest napradę ogromnie dużo mięśni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
Masti - liczę, że Twój duży optymizm się przerodzi w realia i Oley na prawdę mziażdzy resztę finalistów jutro

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20906
Oley z teraz




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Akolodziej ATLETA TEAM
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1384 Wiek 5 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5821
Oglądając relacje live Marek przodem wyglądał najlepiej i myślę,że ma szansę wygrać ciężką. Ciężko jednak tak oceniać nie będąc tam na miejscu,widziałem,że ten Rosjanin miażdży bicepsami tyłem chociaż sylwetkę ma ogólnie bardzo brzydką,Tronov kompletnie bez formy, ten Irańczyk w ogóle podczas relacji nie wpadł mi w oko jednak przyznaje,że na zdjęciach wygląda bardzo dobrze. Wszystko w rękach sędziów, trzymamy kciuki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1296 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9460
Oley zrobił wszystko co mógł i zrobił to bardzo dobrze i jak napisał Pan Andrzej wszystko w rękach sędziów niestety i oby wałka nie było, bo Oley zasługuje na wygraną

Nie boje się,że umrę,boje się tylko,że zabraknie dla mnie ciężarów na siłowni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 855 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18258
Nie będzie wałków - Rosjanie to szczery i uczciwy naród ...

MaxMad

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1001 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 49564
Kibicuje Polakom, szkoda mi Pana Małeckiego :(... Na pewno na fb opisze co się stało, gdy troche emocje opadną.
A Oley z formą nie do końca trafił. Tył jest od kolan do szyi zamglony, jeśli przegra to będzie to głównym powodem. Mam nadzieję, że się jutro zdziwię tym, jak bardzo można się przez dobę poprawić

Dobry stanie sie lepszy ,
a lepszy najlepszy !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Puchar Polski Mińsk Mazowiecki 2014

Następny temat

Puchar Polski Mińsk Mazowiecki 2014 - wyniki zawodów

WHEY premium