SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mostek

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 465

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 179
Siema jestem na enanie 250mg e5d robić mostek czy po prostu przejść na kolejny cykl tylko mocniejszy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
Wrzuc ankietę działu bo z tego co napisałeś NIC nie wynika

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12084 Napisanych postów 160544 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234840
j/w
zbyt malo info o sobie,
dla jednych 250 e5d bedzie dzialac jak TRT, dla innych bedzie to juz mocne dzialanie jezeli chodiz o poziom testa.
Wszystko tez zalezy od tego jaki ma byc cel TRT chcesz odpoczac od towaru, masz problemy z wynikami krwi itd?
Kwestia tez jak dlugo lecisz obecnie juz na tescie, czy pozostale hormony sa kontrolowane, czy wszystko sie kupy i dupy trzyma mowiac krotko
Zawsze odpoczynek od srodkow to jakis tam dodatkowy bodziec w przyszlosci gdy podnownie uderzymy z testem, ale nie zawsze ma to sens. Bo taki kulturysta, ktory ma sporo miecha juz na sobie, raczej nie bedzie schodzil calkowicie z testa, zeby utrzymac wypracowane miecho

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 179
1.WIEK: 20
2.WAGA: 80
3.WZROST: 185
4.WYMIARY:
-Biceps: 40.5
-Klata: 115
-Udo: 82
-Talia: 78
5.STAZ NA SILOWNI: 1.5 roku
6.CEL SUPLEMENTACJI:
7.DOTYCHCZAS STOSOWANE SUPLEMENTY/ODŻYWKI: kreatyna białko beta alanina aakg cytrylina omega
8.KWOTA KTÓRA MOGE PRZEZNACZYĆ NA SUPLEMENTY/ODŻYWKI:
9.POZIOM BF% (mniej więcej jeśli naprawdę nie wiesz umieść fotkę)
10.TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIECIA (TYP BUDOWY): ekto
11.WYNIKI SILOWE (tutaj możesz się POPISAĆ ile wyciskasz na ławce, ile bierzesz na przysiad a ile na MC)
-Klata: 105
-Przysiad: 110
-Mc: 140
12. Czy masz dietę? Tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 21 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 179
Ogólnie to badania spoko są kontroluje je co miesiąc testosteron mam na poziomie 1500 przed cyklem miałem 450 na cyklu jestem od 3 miesiący i bym chciał jeszcze miesciac być na enanie i wejść na propionat 500mg tygodniowo plus meta i nie wiem czy przejść od razu czy jakiś mostek robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94902 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
Wrzuc wyniki badań
Ankiete wrzucamy z tego działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ovitrelle

Następny temat

Prolo po dacie ważności.

WHEY premium