SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moje własne KSW

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400709
Ok zrób tak

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Georgu sceptyk aż tryska radością
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
W sumie to pewnie sporo jest roboty przy organizacji takiej gali. No I jakis kapital pasuje miec, bo trzeba znalezc miejsce, oplacic zawodnikow, choc swiezaki z klubow to pewnie malo biora, sedziow, ochrone, zorganizowac sprzedaz biletow (choc teraz sa ogolne serwisy gdzie mozna sprzedawac tylko trzeba im pewien procent odpalic). Nie ma lekko. Poza tym na taka mala wioskowa gale nikt zbytnio biletow nie kupuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 203 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12318
Patrząc na fightcard najbliższej gali niespecjalnie tryskam optymizmem. Niestety tak już mam, że pojedynki w niższych kategoriach wagowych niekoniecznie stymulują mój entuzjazm. Aby nie było zbyt pesymistycznie dodam że dla prawdziwego fana królewskiej kategorii nawet dwa starcia mogą okazać się nie lada gratką. Po jednej stronie starcie Fernando od którego wprost emanuje olbrzymia siła fizyczna, a po drugiej bardzo młody człowiek który w perspektywie lat może okazać się gwiazdą organizacji. Konfrontacja dwóch młodych gniewnych, kto zwycięży dostanie walke o pas, tyle w temacie. Drugi pojedynek określany mianem freak fightu gdzie obaj panowie już co prawda wiekowi lecz nadal z werwą, na pełnym zaangażowaniu. Wiecej szans w tym starciu daje dla bardziej obytego z technikami parterowymi Tomasza Oświecimskiego aczkolwiek jak to w wadze ciężkiej, jeden cios może wszystko zmienić.

mjuzik pls

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400709
Mnie osobiście interesują wszystkie walki poza jedną... Chyba oczywiste którą.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Dj Paluch
Patrząc na fightcard najbliższej gali niespecjalnie tryskam optymizmem


Oo a co ty byś chciał? Bardzo dobra rozpiska

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400709
Puar
Dj Paluch
Patrząc na fightcard najbliższej gali niespecjalnie tryskam optymizmem


Oo a co ty byś chciał? Bardzo dobra rozpiska


Sądząc po poście kolegi Palucha, to więcej Popka, a mniej sportu. Skoro podoba mu się ćpun z aktorem, a sportowe zestawienia nie.

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Ja też się dziwie co Panu Paluchowi nie pasuje w karcie. Walki młodych zawodników w niższych kategoriach zapowiadają się znakomicie. Jeśli zawodnicy nie będą walczyć zbyt zachowawczo, a raczej się na to nie zanosi znając ich charaktery i poprzednie walki, to gala zapowiada się świetnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53193 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400709
Zdecydowanie poza walką celebrytów, to ciężko przyczepić się do karty. Może nie ma 'gwiazd', ale pojedynki powinny być wyrównane i emocjonujące. A trzeba pamiętać, że to jednk gala MMA, a nie cyrk. Po widok baby z brodą mimo wszystko nadal trzeba się wybrać do cyrku.
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 203 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 12318
Nawiązując do nazwy KSW walczący powinni posiadać właściwe sobie preferencje. Nie przeszkadza mi kiedy w rubryce styl źródłowy będzie napisane judoka, bokser czy nawet raper. Wręcz przeciwnie chętnie popatrzę jak wygląda konfrontacja drani bazujących na całkowicie różnych parametrach. Czytając parę dni temu wywiad z Kostyrą dowiedziałem się o sporym zainteresowaniu kejesdablju w środowisku pięściarskim. Swoją chęć wyrazili min. Diablo, Zimnoch itd. Ja to kupuje. Wygląda na to że można oczekiwać więcej bo po Koloseum mam zaostrzony apetyt.

mjuzik pls

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 218: Holloway vs Aldo 2 – wyniki walk

Następny temat

UFC Fight Night 123: Swanson vs Ortega

WHEY premium