SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja twarz sami doradzcie...?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 22173

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784


Siema to moje zdjęcie ja juz nie wiem jak to leczyć obecnie stosuje Tetralysal ale minoly juz 2 miesiące a tu nie widze efektu moze ktos mi cos doradzi na podstawie zdjęcia???

Siła przede wszystkim

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784
Aha czyli nie masz dużych problemów zycze zebys sie wyleczyl mi ten Isotrexin chyba też daje efekt minelo 2 tyg i mówią mi że lepiej już to wygląda:D

Siła przede wszystkim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1072 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13853
Ja ci napisze co mi pomogło ja miałem tez problem z trądzikiem ale nie miałem taki dużych problemów jak ty widzem ale miałem i chodziłem do dermatologa na kasę chory i nic leczyłem się z 3 miechy i nic żadnych efektów stosowałem diferin czy jakoś tak to więc poszedłem do prywatnego dermatologa wydałem za wizytę 50zl kazała mi porobić jakieś badania czy mogę brać laki te co mi przepisała to : Treinex ( bardzo mocny lek ) , la roche-posay ( E F F ACLAR) Łagodny żel Oczyszczający , IWOSTIN purritin (żel do mycia twarzy), Clindacne .
Treinex – jest bardzo mocny jego zadaniem jest wysuszenie skóry po tygodniu było widać efekty zadowalające sam ten lek kosztuje 230zl jakoś tak bo to dwie paczki jedna 20mg i a druga 10mg po 30 tabletek. I do tego jakieś tam toniki. Mi pomogło

Idz do dermatologa :)
pozdrawiam (:

Codziennie patrzysz w lustro i myślisz sobie ;moje łapy są za małe, muszę być większy, muszę poszerzyć plecy...Nie stoisz i nie czekasz, aż wszystko zmieni się samo. Ruszasz dupę i robisz coś w tym celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784
chodze do dermatologa ale jakos narazie mi nic dobrego nie dali...no ale słyszalem ze u nas w szpitalu idzie sobie zalatwic zeby wzieli na tydzien do szpitala i tam cie leczą jakos laserami itd. kumpel mial twaz jeszcze gorszą i wlasnie po tym dzis ma zero tez mu tam zrobili badania a potem mu przepisali jeszcze leki teraz tez spróbuje sobie to zalatwic
O tamte leki co mi podales tez sie zoriętuje dzięki

Siła przede wszystkim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 499 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4368
Do prywatnego idz ;] Spore masz problemy ;/
POWODZENIA w leczeniu
Tez stosuje clindacne ale moje problemy sa malutkie w poruwnaniu z Twoimi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1072 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13853
majkel89
clindacne i co jeszcze ;> czy tylko to?

Codziennie patrzysz w lustro i myślisz sobie ;moje łapy są za małe, muszę być większy, muszę poszerzyć plecy...Nie stoisz i nie czekasz, aż wszystko zmieni się samo. Ruszasz dupę i robisz coś w tym celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784
hm chyba sie zdecyduje na tego prywatnego tyle ze nie bardzo wiem gdzie w mojej okolicy moze być prywatny będzie trzeba sie opytać po znajomych

Siła przede wszystkim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1072 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13853
Wybierz swoje twoje województwo i może znajdziesz swoje miasto

http://www.niszczpryszcz.pl/woj,,Dolnoslaskie,,lekarze,,gabinety,,dermatologia,335.html#mapa



Zmieniony przez - MUFLI w dniu 2007-01-03 20:48:52

Codziennie patrzysz w lustro i myślisz sobie ;moje łapy są za małe, muszę być większy, muszę poszerzyć plecy...Nie stoisz i nie czekasz, aż wszystko zmieni się samo. Ruszasz dupę i robisz coś w tym celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784
o znalazłem dzięki to są tam prywaciaże?

Siła przede wszystkim

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1072 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13853
Nie , nie tylko musisz zadzwonić i się dowiedzieć

Codziennie patrzysz w lustro i myślisz sobie ;moje łapy są za małe, muszę być większy, muszę poszerzyć plecy...Nie stoisz i nie czekasz, aż wszystko zmieni się samo. Ruszasz dupę i robisz coś w tym celu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 326 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4822
opiekun dowiedz się więcej co ten Twój kolega miał robione w szpitalu że po tygodniu go wyleczyli i jakie leki mu przepisali. Jestem ciekawy bo jakoś trudno uwierzyć że po tygodniu wszystko było git.

Pozdrawiam
Dino04
,,Nie jesteś tu sam - jak żołnierz na obcym froncie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 283 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 784
nie nie po tygodniu teraz to opisze jak on mi to opisal zacznijmy od tego że on miał syfy po sterydach w sumie na nic mi sie one nie zdaly bo taki jaki chudy byl taki jest...na początku tam mu pobierali krew i tam takie badania i na podstawie tego dobrali masc + chyba 3 razy dziennie go naswietlali jakims laserem...po tym tygodniu nie wyleczyl wszystkiego jak gadal ale w bardzo duzym stopniu a gdy wychodzil to mu przepisali te mascie w sumie to nie byla ona taka droga jak gadal bo 25zł za taki duzy pojemnik...teraz mam zamiar sie jakos w ym miesiącu przejsc opytać do tego szpitala co trzeb zrobić zeby mnie tam wyslali aha no i istotne to jest z kasy chorych to jeszcze lepiej a mój kumpel tam byl w zeszłym roku szkolnym...jak sie osobiście dowiem co i jak to tu napisze najwyzej...jak by mi sie tam udalo dostać to bym byl zbawiony ale tak coś czuje że to nie będzie takie łatwe

Siła przede wszystkim

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zrywanie paznokcia

Następny temat

problem z barkiem

WHEY premium