SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja siłownia

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74752
czekam czekam na zdjecia i te kola zamachowe,bebny i tarcze hamulcowe to dobra rzecz bede musial isc niedlugo na zlomowisko sie popytac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2310
za raz idę ćwiczyć więc zrobię zdjęcia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 953 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 74752
to czekam czekam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 680 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4730
heh siłownia spoko :) też robie swoją narazie marny sprzęt ale rade dam :)

Pół życia możesz wpier***ć ile popadnie, to jest jak bumerang w końcu masa ci spadnie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2310


krążki 4x 20 kg ( części nie widać)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2310


mniejsze krążki ( kupowane są te niebieskie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2310


część drążka ( chciałem zobrazować jak z wahacza od WSK-i i rurki zrobić drążek)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2310


część ławki ( obicie pochodzi z malucha)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2310


stojaki pod przysiady ( nie wiem czemu coś urywa zdjęcia)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 169 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2310


część staraj drewnianej ławeczki z nowym obiciem z malucha:) ławka jest z drewna ale dobrze się trzyma. Ogólnie na siłownię wydałem około 200 zł. Myślę że nie jest to dużo w porównaniu z tym co mam, zdjęcie nie oddają tego klimatu, naprawdę super się ćwiczy i jak na razie nie brakuję ciężaru. Cały czas coś dokupuje.

Zmieniony przez - s340 w dniu 2008-05-01 10:25:55
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czym obic laweczke

Następny temat

Bezrekawnik Gold''s Gym

WHEY premium