SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja pierwsza dieta - jedno zasadnicze pytania.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2510

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4985
Ale odpowiedziałeś mi już na pytanie, bo właśnie o to mi chodziło. Też mi wydawało się nie logiczne jeść śniadanie na kolację a kolację na śniadanie, stąd moje pytanie było, ale ja się nie znam i być może jednak stałe godziny odgrywały by większą rolę.

I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 180
witam tez mam 3 zmianową robote. mam kumpla startuje juz w zawodach kupe czasu i tez na 3 zmiany ze mną chodzi. posiłek co 3 godziny. bo po tylu od posilku organizm domaga się białka po 3 h spala mięsien (katabolizm) ... wiec nie wiem czy to nie istotne ... przestawiasz sobie posiłki w zaleznosci na jaką zmiane idziesz i tyle on tak robi ja tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4985
I też tak zrobię.Z tym, że ja w pracy nie mogę nic jeść poza przerwą po 4 godzinach pracy. Inaczej nie miałbym tego problemu i walił 6-7 posiłków co 2-3 godziny

Zmieniony przez - aptekarz10 w dniu 2013-03-10 01:23:23

I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 180
aha a koleszka zawsze idzie na trening po drugim posiłku :) jak idzie na 14 do 22 budzi sie o 7 je sniadanie o 10 posilek na silke przychodzi o 12 je i do roboty a ma 50km do pracy na rzezbie budzi sie wczesniej i robi aeroby przed sniadaniem z tym ze łyka rano konkretnie bcaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 180
tez tak mam dlatego po 3 cha j**ne sobie odzywke albo batona białkowego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 277 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4985
Hah, nie ja na zawody się nie wybieram nigdzie i nie będę tak się katował. Przestawię sobie te cztery posiłki na 3 zmianę ,bo w zasadzie na 1 i 2 zmianę godziny posiłków nie będą tak znacząco od siebie odbiegać.

I have found the Iron to be my greatest friend. It never freaks out on me, never runs. Friends may come and go. But two hundred pounds is always two hundred pounds.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 299 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17100
U mnie też nie ma opcji iść po śniadaniu, chyba, że na aeroby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 180
jasne ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 299 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 17100
A batoniki "białkowe" do kosza z miejsca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 47 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 180
nie typu snickers ... nie eee a poza tym odzywka ! batonik w trakcie zapomnienia odzywki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o poradę - dieta redukcyjna

Następny temat

Dieta ocena

WHEY premium