SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moja Mala Silka Keltona

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1166

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15902
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15902
Witam Relacje dam za Kilka Tygodni jak sie cwiczy na sprzecie Keltona -Narazie Silka Czeka jeszcze na Hammera i Suwnice na Nogi Jak Doleci ten sprzet to zdam relacje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
Oki czekamy na pełną relację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15902
Witam juz troche czasu posiadam sprzet firmy kelton i moge juz powoli cos tam powiedziec z braku czasu bede dziennie wpadal i cos tam skrobal czyli tak zaczynamy od modlitewnika
Czyli tak koszt ok 999zl
Co moge powiedziec wyglad jest super profesionalny ze tak powiem , sztange odklade sie fajnie siedzisko jest tez fajnie regulowame i mysle ze to tylko te plusy co moge napisac
Minusy cena napewno
Najgorszy minus tego jest taki ze podstawa jest zle pospawana i obojetnie gdzie bym nie zajechal tym modlitewnikiem na mojej silowni to chodzi na lewo i prawo kolysze sie na maksa ale tak jak w wczesniej napisalem wyglad mi sie podoba ale nic pozatym szalu nie ma jak za taka kase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15902
Odnosnie prostej sztangi i kratownicy to sa warte swojej ceny wykonanie starannie,sztanga lamana nie bede lepiej komentowal ale chyba wiecie o co chodzi.
Stojaki co moge powiedziec - wszystko jest ok fajnie wykonnane pomalowane tez ok - ale jak dla mnie nie sa to profesionalne stojaki na profesionalna silownie ale to tylko moje zdanie
Dalej mamy laweczke za 500zl i 350zl - stabilne one sa musze powiedziec problem z tymi spawami czasami jest tak ze siedzonko tak poprostu sobie ze spawu wyskoczy no i lecisz ze sztanga w dol , napewno jak dla mnie nie warte tej ceny wyglad tez na minus zle pospawane , zle pomalowane , tapicerka tez zle zrobiona , leweczki jak dla mnie na minus
Maszyna na brzuch co moge powiedziec bardzo dobra maszyna nie cwiczylem na lepszej problemem jest tylko ale to juz jest we wszystkich maszynach z keltona ze blacha o blache wali i to jest wk***iajace ale tylko to jest ten jeden minus ta blacha reszta jest ok musze powiedziec co do cenny nie moge sie wypowiadac bo wyrwalem maszyny z aukcji za 1zl i wziolem ja za naprawde fajna Kase ale teraz pytanie czy dal byl za maszyne taka na swoja silownie 5 kola mysle ze jak by poprawlili te blachy zeby nie walily o siebie to chetnie wziolm bym ta maszyne i moge ja polecic na profesionalna silownie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15902
Maszyna na plecy - bardzo dobra maszyny super sie cwiczy dobrze wchodza cwiczenia , jedyny minus to te blachy ale o tym juz pisalem maszyna naprawde na plus
Maszyna na podciaganie - bardzo dobra maszyna super sie cwiczy minus blachy
No i ostatnia moja maszyna suwnica - powiem tak co do ceny go moge sie wypowiedziec bo zaplacilem za nowa ok 3,999zl a dostalem suwnice ze tak powiem juz po przejsciach i to napewno nie byla nowa maszyna , dalej co moge o niej powiedziec minus jest taki ze chromowane czesci tam gdzie sie zaklada ciezary chrom poprostu schodzi ale tak jak pisalem
Wczesniej to nie byla nowa maszyna wiec bog sam wie gdzie ona stala i ile . Cwiczy sie na niej fajnie maszyny jako tako jest stabilna ale nie do konca jak dla mnie maszyny na domowa silownie bardzo na tak ale na profesionalna silke nie wiem sam , ale tak jak pisalem wczesniej nie byla ona nowa i moze dlatego jestem tak na minus do niej nastawiony odnosnie cenny jak za nowa to napewno nigdy bym juz tego nie wziol za 4000zl
A teraz tak wszystko do jednego worka

Sztanga kratownica - na tak
Sztanga prosta 220cm- na tak
Lamana - do kosza
Laweczki do poprawy wszystko bo wielki nie wypal
Modlitewnik - na nie
Maszyny na brzuch - na duze tak
Maszyna na plecy - na duze tak
Maszyna na podciaganie - bardzo duze tak
Suwnica - 50% - 50%
Cenny - maszyny za 1 zl z aukcji super sprawa musze powiedziec wiecej takich aukcji
Cenny za nowe maszyny za duze i to mocno
Wizualnie sprzet caly bardzo fajny ale tak jak pisze tylko wyglad bardzo duzo zeczy do poprawki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15902
.

Zmieniony przez - Recticel w dniu 2013-02-13 09:58:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 639 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 15537
a ja myślałem że nie równa mam podłogę bo u mnie też się rusza modlitewnik ten sam co u ciebie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Wycena hantli

Następny temat

Drążek do podciągania na publiczną siłownie.

WHEY premium