SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Gdzie można na żywo przetestować sprzęt Keltona?

temat działu:

Usuniete tematy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1763

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Kelton z działu Kelton.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 157
Witam,

Modernizuję siłownię domową, wyrzucam z niej głównie sprzęt mojej mamy (Kettler) i wsadzam swój bo dosyć już mam tłoku w publicznych siłkach a i dojazdy zżerają dużo czasu. Do rzeczy: chodzi mi po głowie zakupienie sprzętu głównie marki Kelton (na Sewim, HBP czy nawet HES'a który jest tańszy od dwóch poprzednich, mnie nie stać). Mam już ich kilka drobiazgów (poręcz na trika i drążek do podciągania), które sprawiają wrażenie solidnych, choć mają kilka niedoróbek-szczególnie poręcz. Jednak te sprzęty to drobiazgi stąd pytam czy gdzieś w woj. Kujawsko-Pomorskim (jestem z Bydgoszczy) jest siłka z poważniejszym sprzętem tej firmy. Nie chciałbym kupować kota w worku a sprzęty typu wyciąg, suwnica na nogi, czy ławka wielofunkcyjna lub ławka hyperion, ławka rzymska są trochę bardziej skomplikowane i tu już można coś sp.... i zrobić kiepski sprzęt. Pomoże ktoś?
Jeżeli nie znacie siłki z takowym sprzętem to dajcie znać chociaż jaki rabat od Keltona dostaliście bo mi nie chcą zejść więcej niż 4-5 procent (przy zamówieniu za około 8 tyś.)

Dziękować za pomoc i niech masa (lub rzeźba-jak kto woli będzie z wami

P.S. Temat otworzyłem również w "po siłowni o siłowni", za dublowanie sorka ale nie zauważyłem na początku działu Kelton.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1725 Wiek 42 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 13979
ramzesos: Jeszcze podaj numerek zamówienia :) Coś wymyślimy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 157
Numer zamówienia nadany przez wasz system to: 9523, jednak chciałbym je zmodyfikować. Siedzę ostatnio po kilka godzin na forach, stronach producentów sprzętu, nad cennikami i rozrysowuje kolejne wersje rozlokowania sprzętu w siłowni tak aby jak najefektywniej wykorzystać dosyć ograniczoną przestrzeń. Podana za chwilę wersja jest już ostateczna pod warunkiem że sprzęt w teście na żywo sprawdzi się i faktycznie spełni moje oczekiwania (chodzi tu głównie o suwnicę smth'a i suwnicę na nogi bo reszta maszyn jest mniej skomplikowana i zachwalana przez waszych klientów, tak więc co do nich nie mam żadnych obaw Jestem osobą o długim stażu treningowym i wymagam trochę więcej od sprzętu ale zakładam że się nie zawiodę.

Suwnica PRO na nogi PM5 tą maszynę muszę najpierw przetestować

Suwnica Smith'a wersja podstawowa, ta za 2200 zł też do testu

Ławka Heavy Hyperion II (z modlitewnikiem HZ5-ten z podparciem na klatkę)

Ławka PRO regulowana PL4

Ławka wielof.heavy Tryton

Stacja na nogi HZ3 (jeżeli to możliwe prosiłbym w wspawanie konkretniejszego pręta na podtrzymywanie krążków, ponieważ gro waszych klientów marudzi że się to szybko zużywa i może odpaść)

Brama do sufitu

Wyciąg do sufitu

Wyciąg H.Otus

Drążek kierownica

Drążek łamany

Drążek prosty

Lina, jeżeli takową posiadacie

Stojaki HS5

Stojaki HS6

Gryf 213 cm

Gryf 180 cm

Gryf Łamany

Obciążenie 2 kg sztuk 6

Obciążenie 5 kg sztuk 6

Obciążenie 10 kg sztuk 6

Obciążenie 20 kg sztuk 6

Cały sprzęt chciałbym zamówić w kolorze czarnym i odebrać jednym własnym transportem. Z tego co mi wyszło to zamówienie wyniesie mniej więcej 8825 zł. Mogłem się pomylić.

P.S. Może warto wprowadzić sztangielki skręcane profesjonalnie do waszej oferty bo te niestety muszę zakupić w HES'ie a tak u was by zostało więcej pieniędzy. P.S. to tylko taka rada na przyszłość.

Pozdrawiam i czekam na odp. gdzie mogę przetestować sprzęt i jaki rabat proponujecie do takiego zamówienia







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 157
P.S.

Wszystkie ławki, stojaki i inne urządzenia chciałbym aby były w jak największym stopniu spawane a nie skręcane śrubami, których nie ma w specyfikacji czy na zdjęciach waszej strony internetowej. Jako że odbierałbym sprzęt osobiście (znika problem z paczkami ponadgabarytowymi u kuriera) chciałbym aby sprzęty były w, w możliwie jak największym stopniu, spawane a nie skręcane.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 433 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31145
Opłaca Ci się płacić 10zł za kilogram hantli z HESa???, bo tyle chyba kosztują jak pamiętam:/.

Do Kelton: Czy macie może w planach wprowadzenie hantli stałych w atrakcyjnej cenie do waszej oferty???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 157
Dzisiaj dostałem cennik HES'a i nie wygląda to tak źle. HES jest decydowanie tańszy od SEWIMA w hantlach. Z resztą nie ma innej opcji w miarę rozsądnej cenie na polskim rynku, mówię oczywiście o pro sztangielkach. Pary sztangielek 5,7,10,12,15,17,20,25,30,35 wychodzą troszkę ponad 4 koła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 433 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31145
Racja, że ta firma z tych "horendalnie drogich" jest jeszcze najtańsza. Niemniej jednak hantle skręcone na stałe w dobrej cenie od Keltona czy Mxxxx też myślę, że cieszyłby się przyzwoitym zainteresowaniem.

PS. Jak już złożysz tą siłownie, to nie omieszkaj zamieścić jej zdjęć na forum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 17451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 99460
ramzesos Wszystko już ustalone ?


Pozdrawiam Duda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 157
Tak, wszystko aktualne. Sztangieli biorę z HES'a więc zrezygnowałem z części obciążeń i gryfików (wszystkich) z waszej oferty ale sprzęt wymieniony powyżej jest aktualny. Nie boje się kupować ławeczek, gryfów, stojaków czy innych drobiazgów Keltona bo odzew ze strony klientów jest raczej pozytywny. Ale muszę zobaczyć na żywo w pobliżu Bydgoszczy Suwnicę na nogi i Suwnicę Smith'a bo nie wiem jak one się sprawują na żywo. Jest jedynie jedna recenzja Smitha w tym dziale i jest dla mnie troche zbyt kolorowa (nie wzbudza zaufania, szczególnie teksty typu rzucałem 200 kg na haki itp.), suwnicy na nogi nikt nie testował. Tak więc proszę o cynk gdzie mogę to zobaczyć na żywo (siłka, klient indywidualny). Po pomyślnym teście chciałbym złozyć zamównienie na wszystko z listy lub wszystko z wyłączeniem suwnicy na nogi i Smitha.

Pozdrawiam i proszę o szybkie info.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 433 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31145
Nie wiem czy Ci to coś da ,ale np. bramę Keltona z serii PRO (wiem,że szukasz suwnic) możesz obejrzeć w szkole w Chełmnie (40km od Bydgoszczy).
http://img233.imageshack.us/img233/8469/84aq8.jpg
Jak co to uderzaj do użytkownika "czorcia7"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 157
Dzięki za pomoc, przejadę się tam na początku przyszłego tygodnia, choć prawdę mówiąc zwątpiłem już w to że uda się to przetestować i zdecydowałem się prawie na suwnice na klatkę, bary itd HES'a za 4700 niż na dwie suwnice (nogi i bary/klatka) Keltona za takie same pieniądze (licząć razem oczywiście). Na mail'a od Pań z Keltona dostałem info że najbliżej będę mógł to zobaczyć minimum 200 km od Bydgoszczy, a tu proszę niespodzianka i ktoś nie z firmy wie lepiej niż pracownicy gdzie co jest w woj. Kujawsko-Pomorskim. Teraz musze jedynie odszukać kogoś przychylnie nastawionego w tej szkole

Pozdro i jeszcze raz dzięki
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Kelton, gdzie mogę przetestować sprzęt tej firmy na żywo?

Następny temat

Lawka skladana? i cos jeszcze...

WHEY premium