SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Moj kolega Cygan - Ocencie go!!!!

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No cygan wyglądasz bardzo dobrze, ćwicz dalej i nie przejmuj się zazdrośnikami... tylko strasznie mało ważysz (jak to możliwe ?)

..: Doktor Alban :..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 583 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32515
dzieki dla THE PHARAOH'a za soga, odwiecze Ci sie tym samym.

Szacunek dla wszystkich ćwiczących.

krok po kroku...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 670 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 21393
Do wszystkich niedowiarków:moze to bylo niezbyt madre z mojej strony to cwiczenie 3 razy dziennie ale nie wiedziaem zbyt wiele o tym sporcie, a robilem tak dlatego bo gdy mi spadla pompa to musialem ja dopompowac. jak ktos wierzy to szacunek a jak nie to jego problem, to sama prawda.Cygan- znany rowniez jako Glodziu

Czas nas zmienia...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 10494 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 50243
jak dla mnie to wygląda lepiej niz dobrze

~~~~~~~~~~~
Moderator działów:
*Nasze Hobby
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

~~~~~~~~~~~
Moderator działu:
*Sporty Extremalne

"No SaLvAtIoN, no forgiveness"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1704 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 24656
Ej cygan spoko wyglondasz ale COS KRECISZ NA MAXX. Biceps sie regeneruje w najlepszym przypadku po 2-3 dniach. Jak ja zrobie bicepsa to nastepnego dnia nie mógł bym podnieść połowe tego co dnia poprzedniego.. 3 razy na dzień??? To w jakim tempie on ci sie zdążył zregenerowac i podrosnąć ??

...:::Trzymajcie Się Schaby:::...

>>> Mów co uważasz, uważaj co mówisz <<<
http://www.sfd.pl/97/180_Dzień_diety__My_Transformation_-t937516-s4.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
bo on wierzy ze jak sklamie ze cwcizy 3x dzien to mu rosnie wiekszy (chlopak mysli ze miesnie rosna w ciagu treningu a nie w ciagu odpoczynku,.. ale co tam mala pomylks )

...:::jest tylko jedna droga, jest tylko jeden cel:::...
...:::do końca bronić, swej białej nacji oddać jej życie i śmierć:::...
...:::ZA KREW NASZEJ RASY BĘDZIEMY WALCZYĆ DO KOŃCA SWYCH DNI:::...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
taki z niego cfaniak ???

Nie z nami te numery Cygan



-[][]------[][]- BodyBuilding -[][]------[][]-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wg. mnie podana waga jest za mała, bo jeśli miałby ważyć przy tej budowie 65 klio to musiałby mieć ze 160 cm wzorstu... a tak to cool!!

Bogdan M.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7641 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41205
ja w wymiary jestem ewentualnie w stanie uwierzyc... ale w to ze osiagnol to na sucho(czysto) w ciagu roku to NIGDY!!



-[][]------[][]- BodyBuilding -[][]------[][]-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co cóż... mógł się chłopak nawpierniczać suplementów, ale one z reguły nie dają aż takiej rzeźby, chyba, że jest genetycznie dobry...

Bogdan M.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ktory miesien powinienem jeszcze dopracowac???

Następny temat

Oseńcie sami.

WHEY premium