SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Polski do lat 16 i 18

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 18872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43
Witam wszystkich siłaczy. W V punkcie regulaminu MPJ WARUNKI UCZESTNICTWA w podpunkcie 3. c/ jest mowa o zawodnikach z klasą MM i M. Co to jest za klasa?moze mi ktos rozwinąc te skróty/..Z gory dzieki.

Tylko martwe rybki płyną z prądem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1067
klasa m i mm to sa klasy mistrzowskie klase "m" zyskuje sie kiedy wycisnie sie na zawodach ciezar ktory jest dla kazdej kategorii przewidziany np u mnie w 100tce zeby miec klase "m" trzeba wycisnac 210kg a klase "mm" zyskuje sie jak sie startuje na zawodach miedzynarodowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1067
aha a to od ciebie pyza w jakiej kat bedzie startowal??? ja strong osp podchodze do tych zawodow lajtownie nie bede sie przemeczal traktuje to jak normalny trening nie bede sie tam grzal nie wiadomo po co teraz najwazniejsze sa dla mnie mistrzostwa swiata
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1067
a co do startu przed rozpoczeciem to zawsze tak jest kobiety i nizsze kategorie wagowe zawsze startuja przed uroczystym rozpoczeciem przynajmniej ja sie z tym zawsze spotykam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1067
sorry co do nizysz kat wagowych to sie pomylilem ale kobiety zawsze przed uroczystym rozpoczeciem startuja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 73 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 403
no jo wkońcu KWIETNIU jesteś reprezentantem Polski . MP trzeba traktować jako trening lub sprawdzian :D hehe

respekt dla każdego zawodnika co podejmie walke

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1067
hehe no tak jakby ale sprawdzian typowy prawdopodobnie na mistrzostwach warszawy bede mial zobaczymy ile pojdzie zmienilem koszule na mnijsza bo tamta to sam wkladalem luzna byla jak nie wiem co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1067
filmik z treningu tylko lipa z podkladem muzycznym hehe


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 187 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1067
200kg x 4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 540
ode mnie będzie startował w kategori 82,5 kg.....

K.S Team Wrocław

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nowy rekord świata ustanowiony

Następny temat

przysiady

WHEY premium