SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Polski PUT w Skawinie 9-11 czerwiec

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5395

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260


Zwycieństwo Angielki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260


Tym razem Polak górą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260


Wzajemne podziękowania zawodników za wspaniałe widowisko i również czego nie widać na fotce wspaniałe zachowanie publiczności, która nagrodziła zwycięzców brawami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260


I pamiątkowe zdjęcie uczestników meczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarKosTSD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2368 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14133
Czy ktoś z Was może nagrywał walki Anglików, a konkretnie chodzi mi o walkę z soboty Warren`a Vice`a z eliminacji w ciągłych tę którą walczył z Michałem Czyżewskim z TSD (ten z zielnym paskiem i zielonymi obszyciami doboku)? Ja nie byłem pierwszego dnia a ta walka podobno była ładna - Michał walczył z nim odbie rundy. Będę bardzo wdzięczny za jakieś nagranie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 51 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21505


Na zdjęciu medaliści układów formalnych 6-3 kup - 1. Kamil Daniel, 2. Kamil Smoliński, 3. Bartek Daniel. Wszyscy LKSW "Dan". Zwróćcie uwagę na oryginalne podium...

Gizmo

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
MarKosTSD chłopaki ode mnie pokręcili sporo Anglików, nie wiem czy akurat tę walkę mają. Dopiero po zgraniu zobaczmy.
Tak w ogóle to z braku czasu mamy jeszcze sporo zaległego materiału do zgrania więc nie wiem na kiedy to będzie. Jak coś to dam znać.


Zmieniony przez - wwwaldek w dniu 2006-06-13 07:39:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 162
Hej!
Macie może jakieś drabinki - kto z kim walczył, kto przeszedł i tak do finału.
Chodzi mi głównie o facetów() w wagach między 70-85kg.
Z góry dzięki

Mam takiego mawasa że jak go zobaczysz to go nie zobaczysz :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
wwwaldek ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 2111 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25260
No niestety drabinek nie posiadam i wątpię żeby ktos je miał. Jak tylko będą oficjale wyniki to zapodam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 162
dzięki

Mam takiego mawasa że jak go zobaczysz to go nie zobaczysz :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

7 maja Toruń - zawody Grappling :)

Następny temat

Odzywianie i suplementacja w sztukach walki by k3ho (link)

WHEY premium