SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrzostwa Świata GPC - 20-27.10.2019 Nové Zámky

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5468

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Sala rozgrzewkowa prezentuje się imponująco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1084 Napisanych postów 1385 Wiek 11 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 6004
Jak wrażenia po zawodach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 144 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2396
Tez jestem ciekaw :) bo sala rozgrzewkowa wyglada mega.. najwyższy poziom :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Witebski
Jak wrażenia po zawodach?


Thepejsik1
Tez jestem ciekaw :) bo sala rozgrzewkowa wyglada mega.. najwyższy poziom :)


Przyznam że na żywo było jeszcze lepsze wrażenie....
Na sali rozgrzewkowej tylko sprzęt Eleiko , obciążenie kalibrowane stalowe na orginalnych stojakach Eleiko do tego na każdym stanowisku gryfy zawodnicze startowe ....
Stała tam również identyczna jak podczas startu ławeczka , na której można było ustalić odpowiednią wysokość stojaków a także normalnie zrobić rozgrzewkę / nówka nie śmigana najnowszy model Eleiko. Wszystko ustawione na podestach Eleiko.

Jako ciekawostkę powiem że , można było kupić po zawodach ten sprzęt za połowę ceny....niestety za późno poszedłem i gryfy były już zarezerwowane i pozostały tylko obciążenia , które mnie nie interesowały bo już mam w domu takie
Można było również kupić za 50% zestaw najnowszego modelu Eleiko w skład którego wchodziło :
- ławeczka startowa
- sztanga trójbojowa startowa
- 435kg obciążenia stalowego kalibrowanego wraz z zaciskami
- 2 sztuki stojaków na obciążenie
- pojemnik na magnezję
Normalna cena tego zestawu około 15000 euro , tutaj był do kupienia za 7400 euro ....

Nigdzie w Polsce nie widziałem tego modelu Eleiko.

Jedyny minus to dekoracja , która odbywała się na koniec dnia.....w ostatni dzień po wyciskaniu , wielu zawodników pojechało do domu nie czekając kilka godzin na dekorację.

Ogólna ocena na POTĘŻNY PLUS

Przy okazji zawodów , organizator ogłosił że w 2021 roku MŚ GPC odbędą się w Polsce w Białej Podlaskiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 144 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2396
Wzorek, myślisz ze w 2021 u nas tez będą tak zorganizowane zwody jak teraz ? Chodzi o sprzęt eleiko itp .. jakiś link do wyników masz może ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336262
Thepejsik1
Wzorek, myślisz ze w 2021 u nas tez będą tak zorganizowane zwody jak teraz ? Chodzi o sprzęt eleiko itp .. jakiś link do wyników masz może ?


Nie wiem czy Franek dorówna tej imprezie , jeśli chodzi o sprzęt za równo na rozgrzewce , jak i startowy.....chyba że dogada się Węgrem , który przywiózł Eleiko na te MŚ.

Nie wiem dlaczego przestały działać linki do wyników ? Prawdopodobnie wszystko weryfikują , przed wrzuceniem oficjalnej wersji....dzisiaj do nich napiszę .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PUCHAR ŚWIATA XPC - 29.11-01.12.2019 Skórzec

Następny temat

II Otwarte MP w TS,WL oraz MC RAW Federacji WPC - 20-22.09.2019 WROCŁAW

WHEY premium