SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zestaw olimpijski (gryf + talerze)

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24141

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1024 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20096
Witam. Wiecie ile może kosztować taki zestaw --> gryf (20kg) i talerze (150-200kg)? Czy zmieściłbym się w przedziale 500-1000zł? Z tego co widze, nówki wyszłyby dużo poza ten próg, natomiast jakieś używane zmieściłyby się w tej kwocie? Macie może jakieś namiary na jakieś dobre strony gdzie i obciążenie i cena jest w miarę ok? Z góry dzięki za pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2746 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 13269
Furyat jestem pełen podziwu dla Twojej siłki,ale widze tutaj takze osoby,ktorym zawsze w czyms,co maja inni"fajnego" bedzie "za drogo",lub mogliby miec "to"taniej itd.znam to uczucie,wydalem 1/3 Twojej siłki na tatuaże:D i zawsze znajdzie sie ktos,kto zna "kogos",kto zrobilby mi lepiej,taniej itd.Jeszcze raz szacun za siłke i za wytrwałość w spełnianiu marzeń,pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33 Napisanych postów 9543 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61854
Gryf trójbojowy eleiko ponad 3000zł. 200kg obciążenia pewnie jeszcze więcej Jeśli zamierzasz pracowac na ciężarach ~200kg to chyba lepiej wyjdzie kupić "marketowy" gryf i ciężary.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2967 Napisanych postów 18432 Wiek 56 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 325667
Ostatnio dokupiłem 4 olimpijskie talerze całe w gumie po 20kg,i wyszły z przesyłką po 8zł za kilogram. To była najtańsza oferta na Allegro. Szczerze mówiąc ciężko trafić coś taniej ,nawet w używce. Gryf można kupić w okolicach 200-400zł,oczywiście taki treningowy a nie startowy.

Sene
Włąsnie jestem zainteresowany zakupem profesjonalnego gryfu startowego ELEIKO,i koszt to około 3000zł

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2010-12-15 13:21:02

Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2017-11-16 00:00:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Jest liderem w tym dziale Szacuny 33 Napisanych postów 9543 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61854
To Ty chyba jakiś gryf na 3tony bierzesz Parę miesięcy temu trener sprawdzał to koło 3koła chodziły ale może to nie był eleiko, tylko jakiś HES czy inny pies.

Albo to przez kryzys
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1398 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9973
z tego co mi wiadomo gryf+ komplet obciążeń ELEIKO kosztuje w granicach 15 tyś zł sprzęt ma atest między innymi dlatego jest taki drogi

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
No to bartek musi wygrać w totka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1398 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 9973
pozdrawiamy Bartka ;P hehe

NO PAIN NO GAIN!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1024 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20096
no to mnie pocieszyliście Te ceny to po prostu masakra Myślałem, że używany sprzęt jest duuużo tańszy niż nówka. A znacie jakieś firmy co robią "troche" tańsze gryfy i obciążenia niż eleiko? Swoją drogą, taki zwykły, kulturystyczny gryf ma dużą wytrzymałość w porównaniu do gryfu olimpijskiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Mój marketowy gryf dawał radę 212kg w mc i myślę, że miał jeszcze trochę zapasu. W siadach bananek się robił na około 170-180.

PS: Ale nie gwarantuję, że Twój da radę tyle

Zmieniony przez - Senegroth w dniu 2010-12-16 00:06:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13806
Cały sens dźwigania jest w uginających się pod ciężarem sztangach:D
Nie rozumiem jak można kupić taką,która w ogóle nie sprężynuje :(

Zmieniony przez - Autopsy w dniu 2010-12-16 00:40:34

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Autopsy. Na zawodach TS jest twarda, więc jak ktoś pod zawody trenuje to lepiej, żeby ćwiczył na takiej Z resztą jak dowalisz 300kg to taka też powoli zaczyna się uginać, więc masz motywacje, żeby jeszcze większe ciężary napierdzielać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanie odnośnie regeneracji

Następny temat

Plan do oceny TS.

Water