SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrz.Polskich Siłaczy WL bez kosz.spec ZŁOTORYJA 06.11.2010

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79631

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
moim zdaniem nie było większych kontrowersji. Myślę, że raczej zmęczenie weszło w grę na sam koniec ale co się dziwić skoro 10godzin spędzili na ocenie...

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 248
Andrew wyślesz mi płytkę ze zdjęciami ze szczytna i z zawodów? Pozdrawiam i do zobaczenia w Szczytnie hehehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 357 Wiek 54 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2984
zapraszam teraz zawodnikow na kolejne zawody do KARTUZ pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 974
Andrzej co za płytkę z zawodów wysyłasz bo ja nie w temacie a bym się na nią w ciemno pisał też hehe :)

Nie ma co mieć pretensji do sędziowania bo nie było żadnych większych błędów
Powiem tak że mnie zaskoczyli sędziowie bo przeważnie spotykałem się z tym, że było kolesiostwo na zawodach i sędziowie swoich przepuszczali a ich konkurentów palili.. tu się zdziwiłem nawet jak chłopaczek ze złotoryi w sumie jak dla mnie na zaliczenie wycisnął a sędziowie jednak byli bliżej i zauważyli że "tyłek" nie dotyka ławeczki.

Swoją drogą nie miejcie pretensji do sędziów bo i tak wykazują ogromne skupienie przy każdym boju obserwując "niektórych" czy to ich spodenki które są mega luźne mają kontakt z ławeczką czy jednak pośladki...

Piłka nożna + Bench Press

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 81
Dajcie już spokój tym wywodom o sędziowaniu. Było dobrze i już. Nie słyszałem, aby ktoś miał pretensje. Jakoś nie pamiętam aby ktoś składał protest. Zawody były nagrywane na dvd i można było składać protesty !!!! ale ... nikt tego nie czynił !!! Czyli każdemu - no prawie sędziowanie pasowało.Brunon jest za poważnym facetem aby bawić się w wałki z sędziowaniem. A nie ma nic gorszego jak zapitalasz cały rok na obciążeniach w okolicach 200 kg, by potem na zawodach jakiś kurduplowaty koleś z dziwną plakietką na gajerze która zasłania mu pół klaty palił zawodnikowi podejścia, bo TAS MU SIĘ PODOBA !!!!!! I na koniec !!!! Te kłutnie to jest woda na młyn dla PZKiTS !!!!! Nie dawajcie im satysfakcji. BYŁO SUPER I JUŻ !!!! Brawo KOCYLAKI !!!!! Pozdrawiam . Niech moc będzie z Wami !!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 942
Gratulacje za udane zawody.Wyniki godne uwagi szczegolnie zwyciezcy open 260 to wynik na swiatowym poziomie pelen szacun.
ps.smialy100 mala prosba zachowaj umiar w swoich wypowiedziach bo niczemu one nie sluza.Robisz mlyn ktory niepotrzebnie moze komus zaszkodzic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 488
Trzeba umieć przyjąć krytykę a jak widzę-niektórzy tego nie potrafią... Jesli błędy sędziów wynikały z ich zmęczenia,to może co kilka kategorii należałoby zmieniać panel sędziowski.

Same zawody,atmosfera i tak dalej były super i to nie ulega wątpliwości i tego Wam gratuluję i cieszę się,że pokazaliście związkowi jak powinno się robić zawody w Polsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Śmiały jakie wałki i kłótnie (przez "ó")? Chyba inny temat czytasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 870 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14404
Ty Aga daj już sobie spokój bo najpierw przez kilka stron tematu trzeba było czytać jaką to ty masz wielką formę i jak siła Ci rośnie z treningu na trening a gdy przyszły zawody i czar prysł to nagle sędziowie źli. Ponad setka osób zadowolona i to samo mówi za siebie. Może Ciebie związek nasłał żebyś w temacie mieszała? A jak Ci się zawody nie podobały to nie przyjeżdżaj więcej. Szacunek dla organizatorów za taką imprezę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 464
TAK masz racje BARTLEY,jak ktoś popalił to trzeba zgonić na sedziów,AGA za rok się odkujesz bo narazie to lipa u Ciebie..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

REGULAMIN VI MISTRZOSTW ŚLĄSKA JUNIORÓW DO LAT 18 W WYCISKANIU LEŻĄC V PUCHARU ŚLĄSKA

Następny temat

Trening po kontuzji - MC odpada..co dalej?

WHEY premium