SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mistrz.Polskich Siłaczy WL bez kosz.spec ZŁOTORYJA 06.11.2010

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 79500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
w wadze do 90 jeszcze zawodnik z kartuz wycisnal podobno 220kg

Wzorek Andrzej mowil ze cale zawody beda nagrywane takze pewnie ciekawsze podejsccia umieszcza w temacie jak bedzie na to zgoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kruszyna30 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 672 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3881
Ten zawodnik z Kartuz tydzien temu , na zawodach wycisnął takze 220.
Pozdro dla niego i nazwiska w tym momencie wiele nie znaczą.A ile pocisnąl Adaś Kozłowski?Mój przyjaciel.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 664
230 probowal 240 ale nie udalo sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 817 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20161
Zawodnik z Kartuz w kat. 90 kg wygrał z wynikiem 230 kg. Byłem, widziałem, zapas na co najmniej 10 kg. Drugie miejsce Dawid Kalarus z wynikiem 220 kg, trzeci Andrzej Juraszek- Sudety Międzylesie z wynikiem 190 kg. Frekwencja z tej kategorii była duża.
Widziałem także końcówkę kat. 82,5 kg i walkę o 1 miejsce. Wygrał zawodnik z wynikiem 202,5 kg, tego ciężaru nie zaliczył w 3 podejściu Krzysztof Andreasik ze Złotoryi. Nie wiem ile podchodził w 2 podejściu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
kruszyna30 ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 672 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3881
Wyniki konkret.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 817 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 20161
Opiszę na gorąco moje pierwsze spostrzeżenia z zawodów.
Oglądałem walkę w kategoriach 82,5 i 90 kg. Ludzi było multum, na sali kinowej nie było wolnych miejsc. Zawodników z tego co mówił organizator ok. 130 osób. Atmosfera bardzo fajna, luźna , wielu zawodników przyjechało powyciskać, spotkać się z kumplami od sztangi, zawodnicy praktycznie z całej Polski.
Walka była na pomoście, ale także gratulacje dla wygranych od tych sklasyfikowanych pozycję niżej. Prowadzenie zawodów profesjonalne, sprawne, obsługa na wagach które oglądałem bez zarzutu. Całe zawody były nagrywane, także myślę, że gdzieś będzie je można całe oglądnąć.W przerwach pomiędzy wagami były fajne pokazy, m.in. ME w Fitness Patrycja Kozyra.
Poziom sportowy naprawdę wysoki ( 230 kg-I m. w 90 kg ). Również czekam na relację z innych wag i oczywiście wyniki.
Organizatorzy spisali się na medal i zorganizowali ponownie profesjonalne zawody. Co roku jest coraz lepiej. Tak trzymać !!!

Sponsorzy dopisali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2718 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42679
z niecierpliwoscia czekam na relacje organizatora zawodow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74
Powaliło 250kg(zapasu co najmniej 15kg) w wadze do 110kg Rafała Z. po prostu MASAKRA. 5 min później 260kg (po za konkurencją). Jak dla mnie mistrzostwo. Dodatkowo Panowie z Kartuz rozwalili wynikami - każdy z zawodników ponad 200kg. Atmosfera konkret, do następnego!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 116 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1072
no jak dla mnie to najlepiej zorganizowane zawody, zawodnikow tylu ze 10 godzin trwalo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 74
http://www.megaupload.com/?d=VYA0MDME

250 Rafała - nagrane telefonem na zoomie, mimo wszystko robi wrażenie :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

REGULAMIN VI MISTRZOSTW ŚLĄSKA JUNIORÓW DO LAT 18 W WYCISKANIU LEŻĄC V PUCHARU ŚLĄSKA

Następny temat

Trening po kontuzji - MC odpada..co dalej?

WHEY premium