SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MisSter SFD :-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 61121

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
mbj-brian - zamykam w szafie ale i tak jakoś się stamtąd wydostaje Chyba musze kupić pancerna A z tym że kiedyś była milsza to masz 100% racje


https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=67623 - zdjęcia z filmu w którym grałem

>>>Z dnia na dzień więcej siły, większe ciężary, wiecej masy mięśniowej<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
idź pokaż tyłek sąsiadom Mbj-gołodupcu a nie tutaj mi dogryzaj i nie noszę stringów wolę wygodnieszą bielizne

P.S. Seba nie olałam ale jestem dużo starsza od Ciebie co prawda Twoją matką nie mogę być no ale jestem starsza

Z mężczyznami źle ale bez nich jeszcze gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
masakra

Fiorek prowadzisz w rankingu chlopakow z Blekitnej Ostrygi ( to taka kafejka dla cieplych hehe

... przyznaje piłem , przepraszam pardą ...

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 11068 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 54985
joasiu a czy stringi nesa wygodne niewiem tak pytam z ciekawosci


Pit-Bull Gangland
...::-Zapaśnik::...

...Brak Podpisu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
ktoś mi tu nachalnie dziewczyne póbuje odbić Joaśka ani mi sie waż pomyśleć o zdradzie bo zamkne Cie w szafie na wieki
mbj-brian - to prawda że nie nosi stringów więc z Twojego pomysłu nici


https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=67623 - zdjęcia z filmu w którym grałem

>>>Z dnia na dzień więcej siły, większe ciężary, wiecej masy mięśniowej<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SEBA...bo Joaśka to stara dupa jest... juz jej sie zmarszczki na tylku robia i dlatego mojego zadka sie tak uczepila... Joaśka ja lubie dogryzac ludziom ktorzy sie mnie czepiaja...

Jezeli moja wypowiedz Cie w jakis sposob usatysfakcjonowala i nie zalujesz 1 zł - wyślij sms'a o tresci "nadzieja" na numer 7126 - a pomozesz chorym dzieciom- akcja TVN "Odnawiamy nadzieje"

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
mbj-brain - teraz to przesadziłeś bo żadnych zmarszczek nie ma Takiego jędrnego ciałka to tylko pozazdrościć


https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=67623 - zdjęcia z filmu w którym grałem

>>>Z dnia na dzień więcej siły, większe ciężary, wiecej masy mięśniowej<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
teraz to przegiołeś Mbj-mały spaślachu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Z mężczyznami źle ale bez nich jeszcze gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rotfl - moja fotka na tapetach lasek z sfd;))) Nie no bez jaj. Przyznawac sie kto mi dal te 17 glosow (jeden moj, jeden lary) :) SZkoda, ze tak w realu laska sie nie podobam:)

Pozdrawiam...
GG:477467
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skorup - juz przestan tak slodzic, pozniej dziwisz sie ze Ci "na glowe wchodzi..."
Joaśka- uwierz mi, jeszcze nie przegiołem...jeszcze panuje nad tym co pisze... Ty przeginasz od wczoraj... i ja jakos nie placze... jesli sie obrazilas - to Przepraszam... tylko nie wiem po co bylo zaczynac te cale dogryzanie... A ze nie jestem spaslakiem to dobrze wiesz, bo sama kiedys mowilas ze...hmmm jak Ty to powiedzialas... jestem druga osoba pod wzgeledem wyglady ktora Ci sie najbardziej podoba Tylko Skorup jest "lepszy"...
Mowi sie "spaślach" czy "spaślak"?

Jezeli moja wypowiedz Cie w jakis sposob usatysfakcjonowala i nie zalujesz 1 zł - wyślij sms'a o tresci "nadzieja" na numer 7126 - a pomozesz chorym dzieciom- akcja TVN "Odnawiamy nadzieje"

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocencie mnie sami!!!!!hihi

Następny temat

Prawda?

WHEY premium