SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

MisSter SFD :-)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 61041

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
minimalne wymagania to bez koszulki w miarę w prostej pozycji aby wszystko było ładnie widac
Mbj - juz pokazywałeś - uspokuj sie zboku jesden

Z mężczyznami źle ale bez nich jeszcze gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8354 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 59852
"przypominam ze czekamy na kolejne fotki panowie najlepiej bez koszulek co najmniej"
Joaśka ale po konkursie na mistera to kobiety niech wrzucą fotki,przynajmniej bez koszulek


كل واحد حيا

"Tam, gdzie jest nasza niemoc, tam też jest siła. Tam gdzie jest nasza nędza, tam też jest nasza wielkość. Tam, gdzie jest ciemność, tam także panuje światło... Jednak tylko wiara może nam o tym powiedzieć i jedynie nadzieja pozwala nam to usłyszeć."

Pozdrawiam
Mateusz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1425 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 57361
bez koszulki nie pokaze bo w sumie po co maja sie psy na kosci zleciec

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410


to ja wrzuce fotke w gatkach i czekam na to samo tylko z kobiecej strony
Brak jeszcze rzeźby a to dlatego że fotka jest z lutego ale do wakacji się zrobi


https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=67623 - zdjęcia z filmu w którym grałem

>>>Z dnia na dzień więcej siły, większe ciężary, wiecej masy mięśniowej<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
****a mac - a bylismy tak blisko
Joasiu spokojnie- ja tylko zartowalem INTRYGANTKO jedna Nie bede juz dupy pokazywal, obiecuje... (Serce mi peka piszac te slowa, bedzie bolalo, ale jestem twardy- wytrzymam)

Jezeli moja wypowiedz Cie w jakis sposob usatysfakcjonowala i nie zalujesz 1 zł - wyślij sms'a o tresci "nadzieja" na numer 7126 - a pomozesz chorym dzieciom- akcja TVN "Odnawiamy nadzieje"

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
o rany boskie przebywanie w towarzystwie Mbj Briana mi szkodzi napisałam uspokUj się z błędem chyba się pochlastam
Majma myślę że jeśli chcecie fotki kobiet potem to tylko ochotniczki i obowiązkowo pomysłodawczyni tego projektu wyboru mistera czyli Spice Girl ( sorry ale musiałam Cię sprzedać Spice Lady )
Ha! i teraz wiecie co mnie tak podnieca w moim Skorupku śni mi sie po nocach cały czas

Z mężczyznami źle ale bez nich jeszcze gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
to aż tak strasznie wyglądam że masz koszmary?


https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=67623 - zdjęcia z filmu w którym grałem

>>>Z dnia na dzień więcej siły, większe ciężary, wiecej masy mięśniowej<<<
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Skorupek ja nie będę mówiła publicznie o czym śnie jak jesteś w moim śnie......ale palce to już mam wysportowane od tych snów

Z mężczyznami źle ale bez nich jeszcze gorzej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Powoli mnie ta kobieta zaczyna denerwowac... Joasia óspokuj się... ja chyba zaraz przestane byc miły...
Ale nie no z tymi paluchami to pojechalas...a ktos pare linijek temu nazwal mnie zbokiem... ja przynajmniej nie pisze na SFD o moich nocnych igraszkach...

Joaśka jak chcesz sie ponapalać na kolesi bez koszulek to własnie dla Ciebie program na TVN leci... tylko sobie palców nie powybijaj

Jezeli moja wypowiedz Cie w jakis sposob usatysfakcjonowala i nie zalujesz 1 zł - wyślij sms'a o tresci "nadzieja" na numer 7126 - a pomozesz chorym dzieciom- akcja TVN "Odnawiamy nadzieje"

"Ponieważ czas niszczy wszystko. Ponieważ pewne czyny są nie do naprawienia. Ponieważ człowiek jest zwierzęciem. Ponieważ żądza zemsty jest popędem naturalnym. Ponieważ większość zbrodni pozostaje bez kary. Ponieważ miłość jest źródłem życia. Ponieważ w świecie dobrze ułożonym nie byłoby czerwonych tuneli..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2955 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40935


czy z takim zdjeciem mam szanse?
a jakby co to pod tym adresem jest jeszcze drugie:
https://www.sfd.pl/1/images2003/20030402225336.jpg 


...xXx...
______________________
...ino ano tej ze hej ok!...
pozdrawiam!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ocencie mnie sami!!!!!hihi

Następny temat

Prawda?

WHEY premium