SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mirosław Daszkiewicz

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 192868

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 258 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4567
Odcinek nie jest o masie ale o Oczku druga czesc pt"prawda Oczki" no ladnie sie chlopaki bawili :)

To Twoja walka - Twoje życie, nigdy na dnie - zawsze na szczycie!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 931
Mialem okazje go kiedys oglądać i chwilę porozmawiać.... Mówil zeby trzymać sie daleko od koksu ze są teraz takie suplementy które dają mozliwości duże... ale czy aż tak wielkie. Tego nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 57 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 810
Ale głupoty niektórzy wypisują, prawdą jest że mieszka w Żaganiu, prowadzi fajną siłkę w pałacu. No i jak by nie było dalej jest konkret tylko że jest niski i ma małą łapkę(dłoń) jego się w mojej chowa ;).
No i że przygotowuje teraz chłopaka też jest prawdą. A to że został żulem i inne takie ******ły ehhh... na tym zakończę
...
Napisał(a)
Usunięty przez Michail za pkt 6 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 251
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2031 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12737
http://slimak.onet.pl/_m/TVN/alfabetmafii/promos5.mpg link do trailera jednego z odcinkow "alfabetu mafii"

animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 287 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12757
u mnie, mna siłce wisi jego plakat jak reklamował odżywki olipu ,chyba z samego początku kariery tej firmy :)
- Mirek imponuje proporcjami .

-co mamy zrobić żeby nie skopali nam tyłków?
-stańmy tyłkami do ściany, sir!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 21 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1167
Trenowałem u Mira Daszkiewicza w Żaganiu około 5 lat. Nie został on żulem, nadal trenuje i powiem wam,że wygląda za***iście.Jego siłownia znajduje się w pałacu na samym dole. Chodzi tam sporo osób. Jego żona prowadzi zajęcia fitness dla pań. Siłownia jest dosyć duża i ćwiczy się tam nawet przyjemnie. W sumie to Mirek jest spoko koleś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21
To fakt,że Daszkiewicz wyglądał niesamowicie, szczególnie ramiona miał osobliwe. Wydaje mi się, że żaden naszych zawodników nie jest lepszy od Daszkiewicza, gdy ten był w formie. Do tej pory w sklepie sportowym niedaleko mojego domu wisi reklama Olimpu z jego zdjęciem i do tej pory mam wrażenie, że gośc był naprawdę duży.

A jesli chodzi o to jego chlanie, to u mnie na siłowni jeden z zawodników (Mistrz Polski i uczestnik Mistrzostw Europy) powiedział mi, że kiedy Daszkiewicz był na zawodach w Sandomierzu (czy na jakimś zgrupowaniu), to non stop był pijany.

I jeszcze jedno - wydaje mi się, czy zdjęciu z zawodów w Rumunii, tym, gdzie zawodnicy stoja na podium, na prawo od Daszkiewicza stoi Pavol Jablonicki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 197 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5088
Tak. To jest Pavol Jablonicki zajął tam 1 miejsce a Mirek 4.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 1168 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30590
ogladalem ostatnio jeszcze raz Mr. O 1992 - gdzie startowal Mirek
Wygladal Imponujaca jak na tamte czasy -

(zajal te egzekwo te same miejsce co koleman chyba 16 o ile mnie pamiec nie myli)
Startowal w ten czas z Lou i innymi slawami :D

Sztuka zycia polega na tym by Umierac Młodo ... Ale tak Pózno jak to tylko mozliwe ...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Foty stare ale jare..

Następny temat

10 SEKRETÓW TRENINGU SIŁOWEGO FRANCO COLUMBU

WHEY premium