SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mirosław Daszkiewicz

temat działu:

Z archiwum kulturystyki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 192574

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
sog
milo popatrzec a facet fakt legenda

*chill out with me*
in drumm&base way
:] ]l[ .k/ll/m. ]l[ :]


trening-camelot
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 854 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12836
Fajny artykuł.Przy okazji małe sprostowanie,Puchar Polski w 1991 odbył się w Siedlcach,a nie w Świnoujściu jak podano na stronie numer 2.W Świnoujściu Puchar Polski był rok wcześniej,zdjęcie z nieprawidłowym podpisem pochodzi faktycznie z PP w Świnoujściu,ale z 1990,a nie 1991.
Daszkiewicz sięgał po PP dwukrotnie,w latach 1990-91,wiec pomyłka niewielka.

MBlaster

MBlaster

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 294 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6005
Michail nie orientujesz sie czy ten Miroslaw Daszkiewicz pochodzi z Lubina?...Moj kuzyn cos mi kiedys wspominal o kulturyscie z Lubina i chyba takie nazwisko wlasnie mial. Wtedy sie nie interesowalem zbytnio tym sportem ale jakos zapamietalem...Wiem, ze z tego co slyszal od jego znajomych to oczywiscie wszyscy podziwiali jego budowe ale (z calym szacunkiem) ponoc nie byl zbyt madrym i lubianym facetem... (ja tylko powtarzam co kiedys uslyszalem a to i tak nie wiem czy o tym samym czlowieku mowa).

"Kochaj Boga i rób co chcesz..."

" Lepiej żałować czegoś, czego się spróbowało, niż czegoś, czego się nigdy nie miało...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Dokładnie z Tridon Lubin

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 294 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6005
Tak...cwiczyl w silowni, ktorej juz teraz nie ma bo sie spalila. Dzisiaj na swietach bylem i tego kuzyna i nie zpaomnialem sie dokladniej wypytac. No to jednak o nim mowa w mojej wczesniejszej wypowiedzi. Jesli to kogos interesuje to z tego co wiem to pan Mirek teraz mieszka w jakiejs podgorskiej miejscowosci gdzie ma wlasna silownie najprawdopodobniej.

"Kochaj Boga i rób co chcesz..."

" Lepiej żałować czegoś, czego się spróbowało, niż czegoś, czego się nigdy nie miało...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Jak bedziesz miłą jakieś newsy-pewne- to zapodawaj

Pozdrawiam wszystkich ambitnych-"Wszystko,co Cię nie zabije czyni Cię mocniejszym"
Michail-Czytaj i pytaj:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/
Albo oglądaj i ucz się http://www.kulturystyka.pl/atlas_cwiczen-michail/ 

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4354
Daszkiewicz pochodzi z Żagania, a trenował w Lublinie.
Czy koksuje? Oczywiście, że nie, mięśnie rosły mu na niedzielnych mszach.
Kiedyś na obozie kadra z Lublina zrobiła se bipke w domku, a na górnym pietrze akurat spał koleś, kiedy go hałasy w****iły to zszedł do nich otwiera drzwi "co wy kur.. robicie, oooo sory bawcie się chłopcy".
Długo trenował pływanie.

kaleczniak

kaleczniak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 294 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6005
Nie trenowal w Lublinie tylko w LUBINIE!!! Bo to zasadnicza roznica. Michail pewnych nie bede mial bo nie znam go osobiscie. Tyle co uslysze od kuzyna a on od innych.

"Kochaj Boga i rób co chcesz..."

" Lepiej żałować czegoś, czego się spróbowało, niż czegoś, czego się nigdy nie miało...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4354
W Lubinie. Zawsze mi myli, za Polkowicami.


kaleczniak

kaleczniak

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4354
Mirek Daszkiewicz był u mnie na obozie w latach 80 tych. Rzeczywiscie trudny facet, pamietam, ze cwiczyl na modlitewniku ze 120 kg. a w dyskotece dostal lekki wpier... od goscia dwa razy mniejszego od niego.

kaleczniak

kaleczniak

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Foty stare ale jare..

Następny temat

10 SEKRETÓW TRENINGU SIŁOWEGO FRANCO COLUMBU

WHEY premium