SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Miesiac bomby, wysokie estro i prola.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
exe nie obniza igfa kolego, poczytaj troche

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 30 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 151
Ale mowa tu o ari
Zresztą exe nie na każdego działa tak jak powinno. Nie wiem czemu ale tak jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
bo kazdy jest inny i znajda sie wyjatki od reguly. a co do tego igfu to faktycznie ten igf zrobi mu taka roznice ze szkoda gadac. to nie jest zawodnik pro zeby przejmowac sie takimi rzeczami, a zdrowie wazniejsze, niz igf.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3793 Napisanych postów 18469 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205651
Dokladnie j/w ja jestem zdania ze lepiej zapobiegac niz pozniej leczyc...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Najciekawsze jest to ze nie czuje zadnych objawow z powodu dosc wysokiego e2, tzn libido gra, woda tez nie podszedlem, idzie sucho, chec do zycia i dzialania jest. Wiem ze nawet przed bomba estro mialem wysoko, dodam nawet ze 5 lat temu mialem robiony zabieg na ginekomastrie, podczas dojrzewania doszlo, wiem moze taki moj urok wyzszego estro, choc na pewno nie tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
tylko, ze tu nie chodzi o odczuwalne, takie codzienne skutki uboczne, a chociazby o cisnienie, jakie wywoluje podniesione estro na narzady wewnetrze. Ty tego nie odczuwasz, a estro robi po cichu Tobie kuku

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To ze zbijamy tematem jest zamknietym. Dziekuje za pomoc
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witajcie, nie bylo mnie tutaj chwile i w zwiazku z tym nic nie robilem apropo zbicia e2 jak i prolaktyny, ale juz jestem sprawa wyglada tak: Robilem ponownie badaniam, tym razem juz bez testa bo wiem ze ten jest wysoko: Estradiol 108,70 pg/ml[11,3-43,2]H; Prolaktyna 41,96 ng/ml[2,5-17]H;, estro troszke spadlo, prolaktyna o 10 oczek w gore, wzgledem ostatnich badan. W środe wrzucilem jedna tabletke anastrazolu, w piatek tak samo, z prolka jeszcze nic nie robilem bo czekam na Cabaser, mam wrazenie ze jestem ospały, jakby bardziej leniwy a libido, niemalze zerowe, jutro ponownie tabs anastrazolu i mysle w pon badania, moze prolka tez troszke spadnie jak estro zbije. Tylko to srednie samopoczucie i pryszcze, na plecach, ogolicy klatki. jakies rady Panowie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
no a co tu radzic? unormujesz oba hormony to wszystko powinno wrocic do normy z samopoczuciem i libido.
1

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
prolaktyna rosnie razem z estro....ale jak estro spada to prolaktyna nie koniecznie....mi przy identycznych prawie wynikach prolki pol tabsa zbija do poziomu okolo 10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Npp bite e3d

Następny temat

HCG NIE CZUĆ DZIAŁANIA (niepłodność)

WHEY premium