SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Międzynarodowy Puchar Polski WPF & PUTS ,X Mistrzostwa Tytana w WL -8.04.2017 SIEDLCE

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336265
Można zapisać się w dniu zawodów...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336265



Zmieniony przez - W Z O R EK w dniu 2017-03-31 21:27:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 69 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1498
Info nie do tych zawodów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336265
Thepejsik
Info nie do tych zawodów


Już przeniosłem....dzięki za czujność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 69 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1498
Jedyna uwaga jaką można zwrócić (co mi się nie podobało w tamtym roku w grudniu) jest ważenie na wadze lekarskiej .. moim zdaniem lepiej jest ważyć na wadze elektronicznej wtedy mamy bardziej czytelny odczyt.. No chyba ze w tym roku organizatorzy będę mieli wagę elektroniczna to chwała im za to :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 94 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2139
Zaletą wagi lekarskiej jest zazwyczaj większa nośność :)
Bo większość elektronicznych ma max 150kg a napewno ja i Robert Cywrus będziemy wazyli więcej ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336265
glowicz11
Zaletą wagi lekarskiej jest zazwyczaj większa nośność :)
Bo większość elektronicznych ma max 150kg a napewno ja i Robert Cywrus będziemy wazyli więcej ;)


I tutaj Masz rację .....
Kiedyś byłem na zawodach i używano wagi do świńskich tuszy....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336265
info ze strony zawodów

..a o to kolejna statuetka , którą przygotowalem za pierwsze 3 miejsca w kategorii : OPEN OVERALL MEN ,
na okoliczność tego Święta Sportów Siłowych jakim będzie
Puchar Polski WPF & PUTS , 8 kwietnia w Siedlcach.
statuetka przedstawia herby dwóch federacji sportów siłowych WPF i PUTS które dla dobra i promocji sportów siłowych połączyły swe siły by zorganizować te zawody i pokazać że mozliwa jest współpraca różnych federacji dla dobra wspólnych dyscyplin sportu......



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336265
ze strony organizatora

...takie trofeum tradycyjnie już w Siedlcach jako swego rodzaju symbol mojego miasta (taki sam tylko jeszcze przed redukcją hehehe, Atlas zwany Jackiem stoi na Siedleckim Ratuszu)
tak i teraz na Pucharze Polski będzie głównym trofeum do zdobycia w każdej z 12 klasyfikacji wiekowych ,
Jacek - Atlas jest w trzech kolorach symbolizujących kolor zdobytego medalu i miejsca...



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336265
ze strony organizatora

...a taka statuetka symbolizująca miejsce zawodów czyli Herb Siedlec + Herb Federacji WPF oraz symbol mojego miasta Atlas -Jacek, który jednocześnie jest symbolem wpisanym w logo
Polskiego Stowarzyszenia Kulturystyki, Fitness iTrójboju Siłowego będzie trofeum za pierwsze trzy miejsca w klasyfikacji drużynowej już 8 kwietnia w Siedlcach na Pucharze Polski WPF & PUTS....

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kalendarz wszystkich imprez RAW,EQ w WL,TS - 2017

Następny temat

Mistrzostwa Europy EPF w Trójboju Siłowym Klasycznym (RAW) - 12-19 marca 2017 r.

WHEY premium