SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Międzynarodowe Mistrzostwa Polski federacji NAC - Brodnica 2013

temat działu:

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Ilość wyświetleń tematu: 15081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Kolejna świetnie obsadzona kategoria z dużą ilością porównań-też startowali zawodnicy z naszego forum...:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
małe porównanie





...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
filmy / zdjęcia nie oddaja w 100% róznicy jaka była na scenie Głuchy może fakt faktem bardziej "ulany" jeśli można to tak nazwać mniejsza jak by gęstość mięśni od Mateusza ale różnica wagi u nich to 16kg to jest kolosalna różnica patrząc ich podobny wzrost gadanie ze Piotrek wygrał nazwiskiem jakie miejsca mają w pzkif tu miejasca nie miało. Jako przykład dodam, że moja kobietka miała jako trenera mnie byłem wyczytany przez sędziów jako trener i o dziwo sam nie wiem skąd ale przy rejestracji sami się jej pytali czy jestem jej trenerem a machła o miejsce babkę która oficjalnie prowadził Piotrek Głuchowski więc raczej sędziowanie było jak najbardziej uczciwe i nie kierowane nazwiskiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
imo roznica wagi nie powinna tu miec znaczenia, Burdzy byl przygotowany lepiej i to on powinien wygrac, nic mu nie brakowało, a wagi tez malej nie mial,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ilość mięsni ma jak najbardziej znaczenie w tej kategorii to ekstremalna co do samego docięcia to nie tylko Mateusz na scenie był lepiej dociety niz Piotrek, Moim zdaniem tez Burdzy powinien wygrać ale tak jak mówiłem 16kg wagi ciężko przeskoczyć samym lepszym docięciem a o Piotrku nie można powiedzieć ze wyszedł znowu "zalany"... jak sam powiedział nie była to zyciowa forma i sam o tym wie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
nie chodziło o to ze w ogole nie ma znaczenia co w przypadku tak widocznej roznicy w przygotowaniu,
no ale nie ma co tego dalej roztrząsać,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1895 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27862
barano - Mati miał 96,6kg a Głuchy 109kg - 12,5kg różnicy między nimi było.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Głuchy sie widocznie za bardzo chwalił za kulisami bo mówił 112kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 5121 Wiek 111 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 82037
moze przed wyjsciem sie podladowal troche i stanal na wadze znowu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
masti M.P. w Kulturystyce Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10021 Napisanych postów 30362 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 728658
Dekoracje:



Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki Arnold Classic Europe 2013

Następny temat

EXPO przy EVLS PRAGUE PRO-raj dla koneserów supli

WHEY premium