SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mięśnia ud z tyłu KULSZOWO GOLENIOWE

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1552

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 437 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1526
Od jakiegoś czasu trenuje na nogi. Przysiady ze sztangą i MC na prostych ( tzn lekko ugiętych kolanach ), na kulszowo goleniowe, z tym że tzw. zakwasy a poprawnie opóźniona bolesność mięśni, występuje mi tylko w dwugłowych uda a miesnie półścięgniste i półbłoniaste ( czyli te od wewnęcznej strony z tyłu ud ) mnie nie bolą. Z tego wynika że nie sa dobrze trenowane. Bo jak sięgam pamięcią jak zacząłem treningi na nogi to po MC miałem dużą opóźnuioną bolesność mięśni jak napisałem powyżej a półścięgnisty i półbłoniasty - zero bólu. Z tego wnioskuje że te partie mięśniowe mało pracują przy MC na prostych nogach.

Poradźcie jakie ćwiczenia na półścięgnisty i półbłoniasty robić ?

Zmieniony przez - Rufi190 w dniu 2010-10-24 12:19:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Zakwasy nie są oznaką dobrego treningu.

Może zrób sobie zurawia zamiast tego mc na prostych nogach bo jeśli robisz na jedym treningu przysiady ze sztangą i mc na prostych to prostowniki strasznie dostają.

https://www.sfd.pl/Żuraw__kilka_słów_o...-t527419.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa do oceny.

Następny temat

Jak wzmocnić siłę chwytu?

WHEY premium