SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mex nutrition - American Standard Whey

temat działu:

Mex nutrition

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 29210

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 283 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14964
A jaki według Ciebie występuje związek pomiędzy danymi z etykiety, a faktyczną zawartością opakowania szczególnie w przypadku pseudo amerykańskiej firmy Mex ? Niestety ma żadnej zależności. Początkowo myślałem, że trafiłem po prostu na trefne opakowanie, że tylko w moim jest tyle cukru (potrafię rozpoznać smak oraz wygląd cukru, jak i słodzika). Po spróbowaniu kilku porcji zorientowałem się o co chodzi i odłożyłem otwarte opakowanie do szafy. Lecz niedawno natrafiłem na badania tego ,,białka" i niestety wyszły kwiatki potwierdzające moją tezę. Nie pamiętam dokładnego wyniku, ale zawartość węgli przekroczona została bodajże 10-cio krotnie (słownie: dziesięciokrotnie). Mam nauczkę na przyszłość, żeby z dala omijać 100 % firmy ,,krzak". Nigdy więcej Mex'a (i jemu podobnych) !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3164
davson , czy mógłbyś podzielić się z użytkownikami forum wynikami badań jakie miałeś okazje analizować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez widziałem te badania, generalnie jakoś niecałe 60g białka było i masa ww, z kolei ich "izolat" miał jakoś 66 czy 68g białka. Nie wiem kto ufa firmie, która jest niby amerykańska, a dostępna tylko w pl. Do tego cena hurtowa jest mega niska
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 640 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12532
No to ładna ściema, a zjadłem parę kilo tego białka. Jakby ktoś natknął się na te badania to proszę o wrzucenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3651
Też byłbym wdzięczny za link do badań. Byłem na ich stronie i wydawało mi się, że sprzedają też do UK. Teraz nie mogę znaleźć ich strony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 283 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14964
Badania jak dobrze pamiętam zniknęły kilka dni po ich wrzuceniu. Pojawiły się na forum animala, ale szybko zostały zdjęte.
A ich strony www to ja nigdy na oczy nie widziałem. Kiedyś pamiętam szukałem, ale żadnej strony nie znalazłem. Ogólnie bardzo mało informacji na temat tej firmy. Zero konkretów. Niby import z USA, a pewnie nikt w ameryce o tej marce nie słyszał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385523
www.mexnutrition.com - strone macie podana na opakowaniu wystarczy poszukac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 283 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14964
Dzięki za link. Opakowań po odżywkach Mex nutryszyn nie mam i już nigdy nie mam zamiaru ich posiadać. Szukałem przy pomocy wujka google z marnym skutkiem.
P.s. przejrzałem z ciekawości ich stronkę, oczywiście absolutnie zero informacji o firmie, skąd pochodzą, gdzie produkują, zero adresów czy numerów. To mówi samo za siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rutkow Doradca
Ekspert
Szacuny 7516 Napisanych postów 49525 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 385523
na opakowaniu jest adres itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 283 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 14964
to logiczne, lecz nie kupię odżywki tylko po to, by poznać adres producenta itp.
przed zakupem chciałbym zasięgnąć o danej firmie możliwie jak najwięcej informacji (głównie z internetu), o tej firmie nie ma absolutnie żadnych
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mex nutrition - Gluta-Max

Następny temat

Mex nutrition - Matrix 10

WHEY premium