SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metka ruska prawdziwa czy fake prosze o pomoc

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16435

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5179
jesli sie nie myle to te z przedzialka maja poprostu zanizone stezenie. tak jak masz tabsa 5mg to masz w nim dla przykladu 5mg, a inne w tych 5mg moga miec samej metki 3mg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 897
Mam pytanie czy mocno mnie wywali w syfach na twarzy ??? po metce ruskiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 123 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5179
jak masz tendencje do lapania syfow to mozliwe ze ci wyskocza. ja mialem tylko troche na plecach ale przeszlo juz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 897
dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1142 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25547
Jeżeli z naklejki rozmazuje sie troche farby = wyjepka ?
Dostałem mete ze Scana... wszystko wydaję się być ok.. ale jednak ta farba na tej naklejce troche schodzi ? Jestem przekonany że to wyjepka ale może ktoś już tak miał i kopało ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 897
Jak ma wyglądać ruska metka tabsy ??? podajcie np zdjecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 185
co do tej metki brałem miałem i z przedziałką i bez i obie dobrze kopały słyszałem że poprostu wyszły jakieś 2 serie tych tabsów nie wiem na mnie działałby obie a co do oryginalnosci slyszalem też ze powinno sie patrzeć na spód opakowania jak jest tam coś napisane to jest oryginał a jak jest gładkie ze fake a co do syfów były ale wystarczyła maść cynkowa na noc i siarkowe mydło ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pierwszy raz widzę żeby meta ruska miała przedziałke . Nigdy się z takim czymś nie spotkałem .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale pudło wygląda normalnie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 127
jak dla mnie to wy***ka z ta przedzialka na srodku ruska nie ma takiej przedzialki no chyba ze dali nowe maszyny do produkcij heh
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testabol Enanthate

Następny temat

znacie ten stanazol?

WHEY premium