SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metka ruska prawdziwa czy fake prosze o pomoc

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16447

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3273 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23422
ja ją wcinam i klepie bez zastrzeżeń. pozdro

Funduje Kuracje dla Homo szczegóły : http://www.imghost.pl/?id=8efce7f13f

Dział Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66
wcinasz z przedzialka?


Batch No.: 161107
Exp. date: 03.2009

z przedzialka, byla wata

jadl ktos?

Zmieniony przez - jurgen981 w dniu 2008-06-02 14:26:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z moich obserwacji i testów wynika ze scan z naklejkami ktore maja zaokrąglone rogi klepie prawidłowo natomiast z rogami pod kątem90stopni jest :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3273 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23422
jurgen981 ja mam tą mete z przedziałka i wata. I powiem ze nie narzekam apetyt mam taki ze hej masa w górę siła tez kumpek tez teraz ja szama i tez chwali sobie. pozdro jedz i rośnij

Funduje Kuracje dla Homo szczegóły : http://www.imghost.pl/?id=8efce7f13f

Dział Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66
sog
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2571
zamela spostrzegawczy jesteś jeżeli to prawda to fajna sprawa [patrzysz na etykiete i wiesz czy wał]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mialem 2 koelsi ktorzy robili cykl z samej mety i jako wyszlo ze jeden mial mete z rogami kanciatymi a drugi okraglymi i po jakims czasie padl tekst ze ta jedna w ogole nie dzialala wiec wzielem innych 4 kolesi dalem im po paczce mety zwazylem zmierzylem i mialem widoczne efekty :):)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1665
osobiście nie radze wam kupować takiej metki od niepewnych dili... sposob podmienienia jej zawartości bez uszkodzenia plomby jest banalnie prosty.. gwaranyuje że ogladając opakowanie z zewnątrz nie zorientujecie sie że macie tam witamine b1 lub słodzik.oryginalna metka z takiej paczuszki nie posiada przedziałki na tabletce

gdy ty sie op*****lasz,ktoś inny trenuje aby skopać ci dupe...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3273 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23422
czy przedziałka jest czy jej nie ma co to za różnica jak i tak klepieo mnie za mnie to nawet może tam być zamiast tej przedziałki kwiatek byle by działała

Funduje Kuracje dla Homo szczegóły : http://www.imghost.pl/?id=8efce7f13f

Dział Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 84 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1665
pewnie ale z takiej klepiącej mety to widziałem tylko jedną taka starą zakręcaną jak butelka na korek,a te w buteleczce z zielonkawym odieniem sa zawsze gładziudkie.

gdy ty sie op*****lasz,ktoś inny trenuje aby skopać ci dupe...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testabol Enanthate

Następny temat

znacie ten stanazol?

WHEY premium