SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metka a Mleko ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4826

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
Arek luknij na jego zdjecie w profilu

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1834 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52690
Czlowiek jako "niezwierze" zapewne jest grzybem, a moze na przyklad roslina. Tak czy inaczej mleka pic nie powinien:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
Dylaudio co Ty kvrwa wiesz... Twoje zdjecie jest za to powalajace. jak tam jest 44 to ja jestem swiety. szczycisz piz.. ze masz kaloryfer...bo masz problem z tyciem i tyle. mam kumpla co sie szczyci kaloryferem bo tyc nie moze a lapka tej marne 41 a pizga na silce 2 razy tyle czasu co ja. i Ty pewnie tez. ja cwicze 2 lata moze 2.5 a Cie wciagam nosem na sniadanie laczku. i nie wicinaj sie za duzo... i czym sie szczyc ze Cie laski podrywaja bo jestes sexi laczkiem? odpusc sobie. ja po 7 latach treningu to wiesz. zakryje Cie przedramieniem:] chcialbym miec wymiary laczka to bym mial ale je.. mnie to ze mam taka jak mam tak lubie i tak mi wygodnie. zrobie plan jak osiagne odpowuiedni wymary wtedy sie porownamy laczku. a teraz za.. dupe i werduj wycinke robic bo rzez utył;/

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
edit: ześ

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
tomi po co te nerwy?nie rozumiesz o co wszystkim chodzi - psizesz, że po mleku Ci się definicja poprawiła-po Twoim zdjęciu nie widać nawet śladów definicji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 402 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2218
ale ta wypowiedź zabrzmiała jak by człowiek był jednym z wielu gatunków zwierząt)

czys ty kvrwa edukacje konczyl w arizonie wg nowego prawa?
chociaz czasem powiedzialbym ze masz racje i czloweik jest wirusem dla tej planety

a "big pussy" z arykulu o mleku faktycznie wiarygodnie wyglada

Zmieniony przez - Scorpio93x w dniu 2010-05-26 09:49:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
dobra ja swoje wy swoje kazdy robi jak lubi:P

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2313 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 22731
tomi444 tam na focie mam 34-35cm jakby co
a tyc to kazdy glupi potrafi, juz przerabialem nabijanie i zbijanie wagi ~20kg uwierz mi

wiec dalej sobie pij 3l mleka i miej ta swoja "rzezbe" przy 1m w pasie

Zmieniony przez - DYLAUDIO w dniu 2010-05-26 19:29:42

Get Big or die trying...ON 7.06-29.08
Project "gym" in progress...

SZUKAM TANIO TRANSPORTU BUS/CIĘŻARÓWKA!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
odejdz bo przecigane Cie berta po asfalcie....

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie chciałbym przeszkadzać
tomi przy następnej podobnej kuracji,zamień mleko na wodę a ostrovię na wyższą półkę.
skoro byłeś zadowolony to tu będziesz wniebowzięty
pozdro.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy strzał ?

Następny temat

clom+tamox?

WHEY premium