SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Methandienone Test prop

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
I oczywiście po 45-60min od takiego białka prosto po treningu przydałby się pełnowartościowy posiłek

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13668
dobrze gada :)

Zmieniony przez - afrq3 w dniu 2013-06-12 17:08:05

"...co cie nie wzmocni to z pewnością zabije..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 786
no no się wie ^^
dobra panowie ,co powiecie mi o tym HCG ?? bo nie wiem czy dokupywać czy nie
poczytałem teraz troszku i w razie czego zdecydował bym się na 3 shoty co 5-6 dni 5000I.U
i czy 3 dni po ostatnim shocie w przypadku propionatu to dobry odstęp ?



Zmieniony przez - malykomar w dniu 2013-06-12 17:16:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 253 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13668
IMO darowałbym sobie HCG. Sam clom da rade

"...co cie nie wzmocni to z pewnością zabije..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13726 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126180
Ja bym dał jednak to hcg. Daj pod koniec 7 tyg propa 5x1000 iu hcg e2d, a potem 3 dni po ostatnim strzale propa daj cloma 50 mg ed przez 3 tyg (bo rozumiem, że masz cloma). Tą nolve bym sobie darował, trzymaj ją na w razie czego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5434 Napisanych postów 15461 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388727
przy takim cyklu sam clomid spokojnie styknie.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 786
tak tak Cloma mam terpafen-50 20tabsów jak napisałem zresztą
porozmawiam jeszcze z ludźmi na siłowni na temat HCG bo widzę że zdania podzielone ,jeszcze teraz nasunęła mi się taka myśl jak wezmę HCG to szybciej się odblokuje co zmniejszy trochę ewentualne spadki ,czy się mylę ?
terpafenu chyba jednak nie odpuszczę to jest mój pierwszy cykl długo się nad tym też zastanawiałem ale zawsze to trochę przyhamuje estrogeny no i zmniejszona retencja wody to też jest ciekawy efekt.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13726 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126180
Dodanie hcg spowoduje kompletne odblokowanie. Wiem z własnego doświadczenia, czym się różni odblok z samym clomem, a clomem i hcg.

Nad tą nolvą bym się zastanowił jednak. Stary tekst, ale wciąż aktualny: nolva to nie cukierki, nie ma co jej brać bez konkretnego powodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
malykomar
tak tak Cloma mam terpafen-50 20tabsów jak napisałem zresztą
porozmawiam jeszcze z ludźmi na siłowni na temat HCG bo widzę że zdania podzielone ,jeszcze teraz nasunęła mi się taka myśl jak wezmę HCG to szybciej się odblokuje co zmniejszy trochę ewentualne spadki ,czy się mylę ?
terpafenu chyba jednak nie odpuszczę to jest mój pierwszy cykl długo się nad tym też zastanawiałem ale zawsze to trochę przyhamuje estrogeny no i zmniejszona retencja wody to też jest ciekawy efekt.



Terpafen ok, co do HCG dobrze kombinujesz, działające poprawnie jajka = lepsze wejście w odblok i być może szybsze produkowanie właściwych ilości własnego testa.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 69 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 786
w takim razie posłucham dodam do cyklu HCG tak jak mi rozpisałeś a o nolvie poczytam i jeszcze raz poważnie przemyślę ,dzięki za cenne rady jak zacznę cykl będę zdawał relację.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIONICHEPHARMA

Następny temat

Co wybrać??

WHEY premium