SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol pierwszy cykl (methandienone 0.005)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 205
Witam ! Hmmm zapewne czytacie takich tematów setki a to będzie napewno następny:P powiem tak mam zamiar zrobic swój pierwszy cykl i będzie to meta ... już jest zakupiona więc nie zmienie na coś innego. ;) teraz tak mam do was pare pytań.

Powiedzcie mi czy takie dawkowanie może byc:
I tydz. codziennie 3 tab(czyli 15 mg)po sniadaniu 1 po obiedzie 1 i po kolacji 1
II tydz 4 tab(20mg)sniadanie 2 obiad 1 kolacja 1
III 4 tab -//-
IV 4 tab j.w.
do tego sylimarol codziennie i białko po "kuracji" kreatyna przez 5 tyg i hepatli

Ankieta jest nie kompletna jeżeli chodzi o sporzywanie białek itp to diete dopier ułożę ( łydki i uda nie zmierze teraz ponieważ nie mam cm :P )

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 94

Wzrost: 184

Obwód klatki: 127

Obwód ramienia: 40.5

Obwód talii: 95

Obwód uda: -

Obwód łydki: -

Staż na siłowni: 2 lata( 4 miesiące przerwy)

Ilość spożywanego białka: -

Ilość spożywanych węglowodanów: -

Ilość spożywanych tłuszczów: -

Opis przebytych cykli sterydowych: ten jest pierwszy

Trening: 3x w tyg
I klata+biceps+brzuch
II plecy+tric+przedramiona
III barki+łydki+brzuch+kaptury


Cel cyklu: Masa mięśniowa z jak najmniejszym przyrostem tkanik tłuszczowej( pomoże mi w tym dieta :) )

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: nie było

Poziom BF%: -

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): tycie

Stan zdrowia: B.dobre

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: owłosienie

PPM podstawowa przemiana materii: -

Wyciskanie leżąc (MAX): 135

Martwy ciąg (MAX): 178

Przysiad (MAX): nie robiłem na max ( na maszynie robie 160 kg na serie)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 205
dobra Panowie ! dziekuje za wasze odpowiedzi ;):) i znowu dowiedzialem sie paru madrych rzeczy ;) dzieki jeszcze raz ! powodzenia na silowni !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10252
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 205
hmmm widze ze sie nie zrozumielismy ;] tak bylem tam ;];] i nie chodzi mi o WSZYSTKO dla ogółu tylko pod to co napisalem ;] co o tym myslicie czy taki cykl jest ok a moze zmienic dawkowanie w jakich dniach czy białko + meta moze byc (slyszalem ze to dobra mieszanka zeby efekty po mecie pozostaly i po tym kreta) i czy te oslony na watrobe moga byc a moze inne !! bardziej juz sie nie da opisac tego o co mi chodzi !!! (lekki bulwers sory :P)
aaa i do tego jeszcze witaminy VITARAL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 16650
myślisz ze twój przypadek jest jakiś wyjątkowy niż setki tysięcy innych na pierwszym cyklu metą..

byś sie ogarnoł i sam se poradził.

każdy jest panem własnego losu i tylko przed sobą będzie za siebie odpowiedzialny .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 199 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4180
Lec stala dawka 4-5 tabs. dziennie przez 5tyg. Kreatyne zacznij w ostatnim tygodniu z faza nasycenia. Hepatil dobry (mi bardzo pomogl :) ). Zdrowia

Co nie zabije to podwójnie wzmocni mnie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 205
Boss666 dzięki (konkretna odp) a co myslisz o polaczenu Mety z bialkiem ???? hmm??
Bubell daj SOBIE luz wiesz ;];] cos przeczytasz nie doczytac i pozniej piszesz takie bzdety ! nie moj przypadek nie jest wyjatkowy ( tylko podobny) wiesz watpie ze osoba ktora wazy 60 kg bedzie tak samo dawkowac mete ;];]albo ktos kto ma pare cykli za soba ;];] wiec sam sie ogarnij aaa i mala rada czytaj co piszesz i JAK piszesz zanim cos wyslesz ;];] POZDRAWIAM :) aaa i jeszcze jedno czytalem rozne wypowiedzi na temat odblokowania hmm jedni pisza ze po mecie nie trzeba inni ze trzeba wiec jak radzicie ? dac sobie z tym spokoj ? czy jednak odblok z Clomidu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 205
aaaa i do tego jeszcze taki srodek VISAXINUM ( a zeby sobie pryszczyki tak nie wychodzily) - dobry jest :) mialem maly problem kiedys z tym na face mala kuracja z tego i git bylo :) wiec zobaczymy moze to komus tez sie przyda:) hehe pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
"a co myslisz o polaczenu Mety z bialkiem ???? "

za duży hardkor
na poważnie-wiesz z czego się budują mięśnie??jak nie to poczytaj trochę i zrozumiesz jakie delikatnie mówiąc niemądre pytanie zadałeś, to tak jak byś pytał czy na cyklu mety możesz dodać pierś z kurczaka, białko to uzupełnienie diety a nie część cyklu!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
bez kitu jak to mozliwe ze dwa lata stazu a Ty nie wiesz po co sie bialko bierze...i do tego za sterydy sie bierzesz heh Ty nawet cyklu na kreatynie bys dobrze nie wykorzystal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
stała dawka cykl 6 tyg

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 205
hmm no macie racje zrozumialem swoj błąd :P soltys moze i masz racje nigdy nic nie bralem chodzilem na silownie jedzac normalnie bez diety i nie bralem nic (bialko,meta,kreta itp) :)wiem po co sie bierze bialko ;) spoko :) a chodzilo mi dokladniej o to czy bialko brac w trakcie cyklu z mety czy dopiero po z kreta ... czytalem ze takie polaczenie nie jest dobre a w innych tematach ze jest wiec nie wiedzialem dokladnie i dlatego zapytalem ( wybaczcie :P:P) hehe ale po tych dobitnych wypowiedziach juz wiem ze wszystko ok :P
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zejście z metki

Następny temat

choroba na cyklu

WHEY premium