SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol Ruski - Jaki ma skutki uboczne?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 216 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29631
deklu pytałeś o skutki uboczne to ci podałem podzienkuj mi a nie perdolisz ze byleś na tej stronce jak byś był to byś nie prosił.
"ale tez w temacie jest jak wziasc mete zeby bylo zdrowo"
Powiem ci jedno jesteś zioleny w temacie daj se spokuj z metą. odwiedz dział suplementacjaa nie doping. A jak bys był na tyle inteligentny to byś uzył wyszukiwarki do wyszukania potzrebnych ci informacji.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Napiszcie wszystko co wiecie na temat ruskiej mety? Skutki uboczne, jak brac zeby bylo zdrowo? Interesuje mnie tylko 100 tablet i pozniej nie mam zamiaru siegac po takie piguly typu meta" Stary zaczynasz mnie powoli w****iac czytaj uwaznie poczatek tematu ****uuu, a pozniej udzielaj rad!!! A co do twojego linka to go dostalem juz wczesniej od kolesia z tego forum, wiec nie bede za nic dziekowal bo uwazam, ze mi nie pomogles!!! I nie oceniaj mnie bo mnie nie znasz i nie wiesz kim jestem!!! A wogole na**** sie produkujesz jak nie chcesz odpowiedziec na temat mety? Nikt cie nie prosi o to zebys mi udzielal rad to zalezy tylko od ciebie, ale ty pierwsze co zaczoles od calkiem innego tematu mowisz mi gdzie co jest ja mam to w dupie palo!!! Ja chce tu wypowiedzi na temat mety, a nie ******lisz o wyszukiwarkach i innych bzdurach!!! Tyle w temacie z toba i pa malolacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
To ja sie też wkręce do tego postu,Mam do was pytanie, jak już brać mete to najtańszą??bo przecież piszecie tutaj ze każda to to samo g****.I jeszcze jedno, DLACZego bionabol jest tak strasznie tani w przeciwieństwie do polskiej mety?? 35-40zl za bionabol 80-85zl za polską.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No narescie jakis normalny koles DEMIAN plusik za normalna wiadomosc Z tego co ja wiem to ruska meta jest lepsza od polskiej no i oczywiscie tansza, ale bardziej niezdrowa Ale ja malo wiem na ten temat, wiec nie bede duzo sie rozpisywal i sam chce sie czegos dowiedziec o ruskiej mecie DEMIAN pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 216 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29631
Demian: oczywiscie jak juz brac mete to najtańszą meta to meta nie ma róznicy czy to ruska, bułgarska, czy polska jedno i to samo. A jeśli chodzi o ceny to bionabol tak samo jak ruska meta produkowane są w biednych krajach gdzie jest wszystko tańsze niz w polsce.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
GISZMAN D.Geler
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 3624 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25684
Zeby było jak najmniej skutków ubocznych to przede wszystkim bierz osłonki na wątrobe typu:Sylimarol,Hepatil-przez cały cykl i po nim równiez przez ok.2/3 tygodnie.A metki nie bierz dlużej niz 4 tygodnie.Ps.podstawowa sprawa:wypełnij profil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2038 Wiek 107 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 41638
co za typ
tym haslem "jak brac zeby bylo zdrowo " mnie powalił :]
uzywaj wyszukiwarki ,masz conajmniej pareset tematow odnosnie metki ,chyba ze nie wiesz jak sformulowac pytanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 216 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29631
kolego wyszukiwarka znajduje sie pod adresem https://www.sfd.pl/search.asp 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 686
Co wy tam wiecie o metanabolu ja dopiero zaczołem brac i jestem lepiej w temacie niz poniektórzy z was.Co prawda nie uwarzam się za jakiegos wielkiego znawce .Ale żeby brać czeba pierw wiedzieć co a żeby wiedzieć co to czeba sobie poczytać.reszcie polecam odrzywy .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
dzięki zestu za super odpowiedż, sog dla ciebie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poczatek

Następny temat

Efka+Clen-----dla kumpla rozopiska

WHEY premium