SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol Magic Caps - Potrzebne opinie

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 21316

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
ciekaw jestem czy idac najmniejszym kosztem produkcji sa w stanie zapewnic deklarowane stężenie, skoro przyoszczedzili na tabletach i maja kapsy.. kto wie czy sypnelo im sie 2mg czy 15.. balbym sie troche jednak to lykac, zreszta biorac pod uwage ze jest pelno innych ug z metka w ofercie.. a cena mety raczej do wysokich nie nalezy. doplace piątaka czy tam ile do innego ug i bede mial pewnosc ze siedzi meta w srodku..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61977
najmniejszy koszt produkcji czego

sam koszt pustych 100 kapsulek przewyzsza cene wypeniacza do tabletek plus pudelka na tabletki <ewentualnie blistrow i pudelka kartonowego>

a gdzie pudelko na kapsulki


wiec po co ta gadka jak sie nie ma pojecia.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61977
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41397
aras, nie wiem czy sobie zdajesz z tego sprawe ale w linku ktory podales, to same kapsy na pudelko mety by kosztowaly 8zl

wiec pewnie drozej niz sam towar, chyba niektorym ktos zgasil swiatlo

dla mnie kapsy czy tabsy, czy czysty proch (a i tak niektore rzeczy bralem, typu yoha, aniracetam) nie ma naprawde zadnego znaczenia, byle dzialalo i bylo zrobione czysto.

nie rozumiem takiej gadki serio, czesto i gesto nie wiadomo, czy proch nie jest juz sam w sobie mocno zanieczyszczony (chinczyk zeby zaoszedzic nie pozbedzie sie metalow ciezkich w procesie produkcji)

skad taka jazda na te kapsulki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Cieszyć może fakt, że frakcje w PL zaczynają oddawać towar we własnym języku. Wywołuje to śmiech jak widać ale przynajmniej nikt nie lansuje polskiej produkcji na Iran czy inne kraje. I za to należy się uznanie. A towaru po op/naklejce nie ma co oceniać. Zawartość może zaskoczyć.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
highpriest mogę chwile poszukać i podam Ci link gdzie kapsułki są znacznie tańsze niż 7-8zł.
Miejmy nadzieje, że zawartość zaskoczy pozytywnie.

Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2013-01-02 12:15:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 109 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 819
Dobrze mysleli tylko zle powiedzieli ;)
Robienie kapsulek jest to najtansza metoda robienia produktu finalnego poniewaz nie trzeba inwestowac pare nastu tysiecy w maszyne do tbl,mieszalnik ew powlekarke,hale.
Oplaca sie jezeli under nie wiadomo czy bedzie dlugo na rynku i w wypadku jezeli ktos ma np na cala firme 2000zl wtedy mozna gladko ruszyc.
Koszt kps 7-8zl to jest dla tych ktorzy maja 1-2gramy czegos i cos z tym chca zrobic.
Mozna je kupic spokojnie po 3.2 a kiedys nawet widzialem oferte po 2.4zl.

ksiegowykoks:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1514 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26532
otworzyłem wczoraj jedną kapsułkę spróbowałem tego proszku ze środka. Pierwsze odczucie to słodkawy smak ktory potem zmienił sie w mocno chemiczny. Proszek był puszysty...

Życie zaczyna sie po 40-stce w pier*****m bicepsie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Testosteron Prolongatum Fake??

Następny temat

Deca bałkany 50mg/ml

WHEY premium