SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta 10mg.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2874

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 402 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48963
1. WIEK: 34
2. WAGA: 111
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 46
-klatka:
-udo:
-talia: 98
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 11
6. DIETA: 5 posiłków dziennie
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: kilka, przeważnie teść, teść+meta
8. TRENING: splir 3xtydz.
9. CEL CYKLU: powolna masówka
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:
-martwy ciąg:
-przysiad:

Siema, jak długo można ciągnąć suplementacę metą w ilości 10mg z rana, ktoś robił jakieś wyniki jak to wpływa na watrobę? Czy może lepiej brać ją tylko po treningu (3xtydz.) żeby uniknąć skutków ubocznych? Cel to szybsza regeneracja, byc może naprawa stawów itd.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
zaloz swoj temat z odpowiedziami, jak ja bede potrzebowal porady albo lodziak to bedziemy pytac w tym temacie
1

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Przy takiej dawce raczej nic nie odczujesz, tym bardziej nie naprawi ci to stawow

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 402 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48963
Jeśli chodzi o szybszą regenerację to owszem czuję, co do stawów ktoś pisał na forum kiedyś, że może poprawić syntezę kolagenu, czy coś takiego, więc może akurat coś tam pomoże, chcodzi mi tylko o szkodliwość przy braniu codziennym przez dłuższy okres, kilku miesięcy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
10mg z rana możesz brać, ale codziennie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 402 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48963
A wątróbka jak wtedy, dostaje młóckę, czy daje radę się regenerować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ja kilka razy brałem antka 50mg ed z rana na przetrwanie. Dałem radę nic specjalnego się nie działo, także 10mg metki przerobisz spokojnie.

Profilaktyka i tak pewnie leci, jeśli nie zajrzyj tutaj:

https://www.sfd.pl/Oral’saa_problem_Ból,_zgaga,_brak_apetytu_–_czytaj!-t1072625.html 

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Weź 100 tab przez 100 dni podawaj zawsze rano. Wątroba da sobie radę, możesz zawsze dorzucić dodatkowo coś typu hepatil.
Napewno odczujesz działanie, stawy mają dużą szansę na wyleczenie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 402 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48963
Przeleciałem na szybko 1szą stronę i chyba chodzi o leki kiedy masz jakąś zamułę, zgagi, braki apetytu zwiazane z oralami, ja nic takiego nie mam, nawet przy wiekszej dawce, taki typ, heh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 402 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48963
rarytas1 o to chodziło, sog! (nie wchodzi)


Zmieniony przez - Dragon_20 w dniu 2016-02-07 10:17:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Podawaj z rana bo to zniweluje możliwość zaburzenia własnej produkcji testosteronu, suplementacja zgra się z naturalnym wyrzutem tego hormonu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 402 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 48963
No właśnie a jak jest w wytwarzaniem własnego teścia po treningu, jeśli trening mam ok. 13ej, mete wezmę po, to czy wtedy jest jakas koligacja, tzn.czy ta meta utrudni wydzielanie swojego teścia, czy teść wytwarza się tylko rano, po wysiłku już nie? Moim zamysłem było, żeby brac mete kiedy mam najobfitszy posiłek, a taki jest po treningu, wtedy wiadomo witaminki, duperele żeby jak najwięcej tego wszystko z pomoca mety się wchłonęło, śniadania przeważnie są mniej obfite.


Zmieniony przez - Dragon_20 w dniu 2016-02-07 10:31:43
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok po winie

Następny temat

Problem z potencją po cyklu

WHEY premium