SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meksikana dla Pac Mana

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1932 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 9742




Słynny filipiński bokser Manny Pacquiao zarobi 65 milionów dolarów, jeśli przyjmie ofertę Meksykanina Carlosa Slima Helu. Najbogatszy człowiek na świecie w rankingu "Forbesa" zaproponował mistrzowi świata w ośmiu kategoriach wagowych stoczenie walki w Meksyku.

Slim Helu, miliarder i filantrop, chce aby w przyszłym roku 33-letni Pacquiao zmierzył się w jego ojczyźnie z 21-letnim meksykańskim pięściarzem Saulem Alvarezem.

- Na razie na głowie Manny'ego jest listopadowy, trzeci już pojedynek z innym Meksykaninem Juanem Manuelem Marquezem. Ale możemy porozmawiać o roku 2012, chociaż nie wiem, gdzie Pacquaio będzie chciał wtedy walczyć - powiedział promotor Filipińczyka (na koncie 53 zawodowe zwycięstwa, trzy porażki i dwa remisy) Bob Arum z Top Rank.


Boksujący w grupie Golden Boy (należącej do Oscara de la Hoi) Alvarez jest sporo młodszy do Pacquiao, ale już stoczył 37 walk, z których 36 wygrał, a jedną zremisował.

"Forbes" oszacował majątek 71-letniego Slima Helu (syn emigrantów z Libanu), potentanta m.in. w branży telekomunikacyjnej, na 73 miliardy dolarów.

Niedawno propozycję boksowania z Pacquiao, mistrzem świata w ośmiu wagach (od muszej do junior średniej) i filipińskim kongresmenem, również za 65 mln dol., odrzucił Amerykanin Floyd Mayweather Jr.

Onet pl.

Jak ktoś ma pecha to i w d*pie palec złamie:)
Robert Górski

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 573 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4651
W ostatnim czasie rozeszły się pogłoski, jakoby Floyd Mayweather Jr. (41-0, 25 KO) miał odrzucić opiewającą na 65 milionów dolarów ofertę walki w Singapurze. Nieco później Bob Arum i Michael Koncz rozgłosili, że meksykański miliarder, Carlos Slim, gotów jest zapłacić taką samą kwotę Manny'emu Pacquiao (53-3-2, 38 KO) za stoczenie pojedynku z Saulem "Canelo" Alvarezem (36-0-1, 26 KO). Pojawiła się jednak nowa plotka. 75 milionów dolarów na głowę dla Mayweathera i Pacquiao. W Stanach Zjednoczonych. Strach pomyśleć, co tym razem może stanąć na przeszkodzie.

Dlaczego "Money" Mayweather odrzucił ofertę z Singapuru? Rzekomo zażądał 10 milionów za samo rozpoczęcie rozmów. Bob Arum z Top Rank zapewnił, że Pacquiao był bardzo zainteresowany ofertą, a odmowa Floyda może oznaczać tylko jedno - boi się Filipińczyka. "Pacmanowi" spodobała się również oferta Slima i negocjacje w sprawie walki z Alvarezem podobno już ruszyły. Arum wolałby jednak, by doszło do pojedynku z Mayweatherem.

Nie wiadomo, ile jest prawdy w obydwu tych historiach, lecz Ben Thompson z fighthype.com z czystym sumieniem potwierdza, że widział opiewającą na 75 milionów ofertę walki w Stanach. Pacquiao nie zapoznał się jeszcze z tą propozycją, lecz potwierdzono już, że Mayweather jest gotowy wyjść do ringu jeszcze w tym roku. Gdyby "Money" zgodził się zaboksować z Mannym, co stanie się z Marquezem?

- Nie ma maksymalnej kwoty, jaką może wygenerować walka. Czy myślę, że mogę zarobić 100 milionów dolarów za jeden występ? Oczywiście. Mogę zarobić nawet więcej. Mogę zagwarantować sobie 50 milionów, jestem tego pewien, ale mówimy tu o kwocie 100 milionów. Wszystko jest możliwe. Kiedyś nie wierzono mi, że mogę sprzedać 2,5 miliona PPV, ja jednak tego dokonałem. Nie ma rzeczy niemożliwych - powiedział kiedyś Floyd Junior i być może był całkiem bliski prawdy.


bokser.org

100mln oO

Zmieniony przez - mencel66 w dniu 2011-06-06 14:07:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
S****ysyny ile zarabiają.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 6072 Wiek 4 lata Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 70684
wielkie pieniądze..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 573 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4651
głupi tylko nie zgodzi się na taką sumę,coś czuję że floyd jednak zawalczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 37 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 217
ja mysle ze te kwoty dot. walki floyda z packmanem jeszcze pójdą w górę, niesamowite pieniądze, ciezko sobie wyobrazić ze jedna walka ma taki potencjał marketingowy. Jezeli do niej dojdzie będą padać rekordy nie z tej ziemi, pojedynczej gaży dla floyda i pac mana, cen wejściówek, liczby oglądających ppv. Jezeli walka stulecia odbyła się w Polsce, a głównymi aktorami byli Pudzian i Najman to jak nazwać starcie Packana z Floydem ? Międzygalaktyczne starcie Tytanów, Alien vs Predator, Godzilla vs Mechagodzilla...

dajcie mi tej walki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4847 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 40994
Za taką kasę to ja już teraz mogę wskoczyć do ringu, problem będzie tylko z wagą ale dogadanie jakiegoś catch weighta z Mannym to chyba nie problem ( niech Manny przymasuje delikatnie ). Baaa co ja piszę, nie chce nawet całej kasy niech mi dadzą chociaż jedną bańkę z tego i wychodzę między liny w pełnej gotowości

Zmieniony przez - jarzynek w dniu 2011-06-07 12:35:11

"I try to catch him right on the tip of the nose, because I try to push the bone into the brain." (M.Tyson)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

karate kyokushin

Następny temat

kciuk w góre

WHEY premium