SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mega pobudzenie i jakaś pompa.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2120

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99433
Co polecacie? jacked i meso odpada, bo brałem. Prodigy milej wspominam ale teraz szukam większej kosy o ile jest.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4850
https://www.sfd.pl/ZBIÓR_TEMATÓW_TESTOWYCH_DZIAŁU_SUPLE.-t905925.html

Do wyboru, do koloru

Zależy również na co bardziej stawiasz, czy bardziej 1.3, kreatyna, bez kreatyny, pompery NO, pobudzacze, składniki roślinne itp. itd.

Na pewno w tym temacie uda Ci się znaleźć coś dla siebie - Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402482
jack i meso odpada bo..? za słaby, za mocny?
cos z 1.3 rozumiem miało by byc?
nie wiem czy Prodigy które brałes bylo z gera?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99433
Były ok ale bez szału. Prodigy nie było z gera, ale dendorium zawierało, to była ta pierwsza wersja i na treningu mogłem latać. Ten temat przeglądałem ale nadal to ciężki wybór ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402482
cos poza tym brałes?
dobrze lub zle wspominasz?
bo jak sam zauwazyłes sporo tego jest, a do tego jak cos na kogos dobrze zadziała dla drugiego bedzie totalna lipa,
i wez tu cos doradz pozniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99433
Sawa i craze, saw za tą cenę był ok, a craze oceniam 5/6.

Dodam, że od pół roku wyłacznie kawa była stosowana, mam nadciśnienie i elegancko działa na mnie ale już za bardzo ją chyba toleruje, bo coraz słabiej działa, dlatego szukam czegoś konkretnego.

Zmieniony przez - masarnie w dniu 2014-08-02 19:53:07

Jeszcze white flood ale 2/6

Zmieniony przez - masarnie w dniu 2014-08-02 19:57:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2447 Napisanych postów 24177 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402482
z craze rozne dziwne historie byly,
ale patrzac na ogół opinii to dwa suple bez porownania na + dla Craze,
a Tobie i jeden i drugi przypasował,

z ostatnio testowanych które sie sprawdzily np.
Gear pre shock (dobry prosty sklad, ze spora dawka ba)
Mr Hyde
iForce Nutrition Conquer (ten testowałem osobiscie, fajny supel)

jezeli dobrze reagujesz na dendrobium mozesz spróbowac np. Show Time 2, choc tu opinie jakie widziałem dosc rozbieżne

lub poszukaj czegos ze starych zapasów/wersji z 1.3, nie jestem juz z tym na bierzaco co mozna jeszcze znalezc bo nie potrzebuje takich mocnych wrazen juz ,ale z tych lepszych co pamietam np.
Hemo Rage
Nox pump Doriana czy Ultralife
jeszcze cos takiego mocnego z VPX bylo, bez 1,3 ale z joha jezeli dobrze pamietam tylko nazwy nie moge sobie przypomniec..

wiem ze na b-f mozna znalezc rozne takie mocniejsze suple
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99433
Dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1295 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24734
Lecheek Speed 3x ,FinaFlex Stimul8 , VPX White Heat , Chaos & Pain Cannibal Ferox . Wincol miał na myśli VPX Friction , Ew Masz teraz fajną opcje Dendrox Vol.1 48zł za 80kaps kaza po 200mg Dendrobium i kupujesz sobie supla jakiegoś z w/w lub innego np z AMP Citrate(a z AMP jest Game Day nowy , Prodigy nowe , i w/w White Heat) i jak nie klepie to dorzucasz Dendro 1-2 kapsy i musi wyrywać z kapci . Swoją drogą moim zdaniem Ferox ma najciekawszy skład ale nie wiem czy jest dostępny w pl, White Heat też składowo miazga i był swego czasu na aukcjach .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 482 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13583
FA Napalm (przez cały cykl mnie napędzał że miałem ochotę na 2 treningi w 1 dzień :) ) lub iForce Nutrition Conquer
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99433
Napalm w shotach czasem kupie na siłowni jak zapomnę kawy się napić i na mnie słabo działa. Spróbuje tego dendroxa+nowe prodigy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SFD WPC Econo V2 - Pytanie [Smak]

Następny temat

kreatyna czyli mono czy jabłczan na 2 cykl

WHEY premium