SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mega mass + kreatyna = problem :/

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 24503

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 765
Mam nie typowy problem.Chcę brać mega massa i kreatynę a tu pojawił się problem.Mianowicie : Mega massa trzeba robić z mlekiem i pić go od razu po treningu.Kreatyny nie można mieszać z mlekiem bo są w nim tłuszcze,ale też trzeba pić ją bezpośrednio po treningu.Jak połączyć te dwa suplementy żeby było dobrze ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1473 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21949
Boczek17 archeologu po co odkopujesz stary tamat? nie masz pojecia o odzywianiu a lapiesz sie za suple ? To tak jakbys spytal sie czy mozesz zjesc kanapke z serkiem! Zacznij jesc a nie lapiesz sie za proch

Wozny1992 powinno wydawac sie Tobie ze nie powinienes doradzac jak nie masz zielonego pojecia

pozdro

Zmieniony przez - Yakumo w dniu 2009-05-08 11:38:47

Po kontuzji, wracam małymi kroczkami do formy :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 152 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1427
pij mleko odtluszczone... a nie mozna go wymieszac rowniez z woda?? chyba tez... ja bym zrobil tak: kretka zaraz besposrednio po treningu a odzywka z 20 min po kretce z woda lub odtluszczonym mlekiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 765
Mega Mass rozpuszcza się tylko w mleku.Jak próbowałem z wodą to się wogóle nie chciało rozpuścić i mega mass osiadał na dnie.Jak wypiję 20 minut po treningu to minie ten czas kiedy organizm najbardziej magazynuje glikogen :/
Lepiej się jeszcze upewnię jak jest z tym odtłuszczonym mlekiem ale chyba nie będzie to dobry pomysł ponieważ mega mass zawiera witaminy które rozpuszczają się tylko w tłuszczach :/ piszcie dalej,narazie nikt mi nie pomógł :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7766
Jezeli masz wiecej pieniadzy kup Carbo/Dextro Juice, jak troche mniej to glukoze w spozywczaku 400g za 2,5zl, i tego uzywaj jako transporter kreatyny/'wyrzucacz insuliny '

A mass xxl nadaje sie jako posilek potreningowy, 30minut po kretce.

http://www.sfd.pl/temat253001/ <-- Dla nowych silaczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 345 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11428
Mysle ze przesadzasz z tym mlekiem sam zakladalem wlasny art z zapytaniem o mleko co prawda nie w diale odzywki bo to bylo zwiazane z odzywiniame ale i tak trzymam sie ze mozesz z mlekiem 0,5.

Dopóki Walczysz, Jesteś Zwycięzcą

...
Napisał(a)
Usunięty przez miętki za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 765
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wyrażaj się młodzieńcze... Kolega gi napisał o xxl, przecież mógł się przejęzyczyć na klawiaturze... Służy Ci w każdym razie pomocą, więc troszkę więcej pokory... A tak swoją drogą to mass xxl lepszy od mega massa...
pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
kreta, po 20 minutach gainer.To o glikogenie to bzdury.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 279 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7766
miętki - dlaczego?

http://www.sfd.pl/temat253001/ <-- Dla nowych silaczy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Dlatego że glikogen będziesz uzupełniał jeszce ladbnych kilka/kilkanaście godzin po treningu, a te kilkanaście minut nie ma zadnego znaczenia.
Okno potreningowe trwa nawet 2-3 godziny wiec..
Nie przesadzajmy
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 765
Dzięki za radę ! Zastosuję się :) ( ****a chyba wykupię abona i zacznę sogi dawać bo takim ludziom się należą ) pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Na początek

Następny temat

dextrose TRECa vs dextro juice OLIMPu

WHEY premium