SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meeega dlugi cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1835

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12074 Napisanych postów 160533 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234792
no zapewne

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29285
kup na zime z 3 kartony massacry epizode 2

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 845 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54443
Tak 10 od razu.... Massacra jest masakrycznie słaba, to cukier i tyle w temacie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
poczytaj arty solarosa w badaniach naukowych,kreatyne mozna brac dluzszy czas ale w mniejszych dwawkach,a bete nalezy brac 12 tyg wiec te 6 tyg to troche za malo,ale moge sie mylic dlatego kieruje pytanie do maniakow (solaros,tom-q,faftaq itd)
Tak, można brać cały rok, ale w mniejszych dawkach, chociaż spróbować możesz - zaszkodzić, nie zaszkodzi, a sprawdzisz, czy jest to efektywny sposób, a jak nie uda się - to będą inni wiedzieli, że nie warto ciągnąć cyklu w neiskończoność

Zmieniony przez - Skeba w dniu 2011-07-02 00:00:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29285
długo jechałem na suplach zanim zdeydowałem sie na mocniejsze środki i tylko na massakrze epizode 2 sie nie zawiodłem więc pisze z włąsnego doświadczenia a nie z wyczytanych opinich opartych na wyczytanych tematach.... tak jak ZGoremMon

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
co tak pimpujesz tą massacre w kazdym wątku >?

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 845 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54443
Misiu to nie jest opinia wyczytana z forum, bo nie mam zwyczaju wypowiadać się na temat, o którym nie mam pojęcia . Testowałem tą Massacre i mi to robiło za carbo co najwyżej, nawet swędzenia za uchem nie poczułem...

Zmieniony przez - ZGoremMom w dniu 2011-07-02 10:36:42
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie bialko na noc i potreningowe?

Następny temat

Moj mały zestaw wasze opinie

WHEY premium