SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meeega dlugi cykl

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1827

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1634
Pytanie do bardziej doswiadczonych na naszym forum.

Mam zamiar zrobic zapasy na zime i wpadlem na pomysl cyklu na kilogramie beta alaniny i kilo mono kreatyny.cykla zaczal bys sie we wrzesniu a skonczyl gdzies w marcu.
dawkowanie po 5g produktu ed.
mianowicie dt 5g beta przed tr po 5g mono
dnt po5g bety i mono rano}

co o tym sadzicie?

obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył): nie mam i nie jest potrzebne

Wiek: 21

Waga: 100-115

Wzrost: 193

Cel cyklu: masa i sila jak to bywa zima

stosowane już wcześniej suplementy : najzwyklejsze typu (mono,jabko,arginina,hmb-mlody i glupi bylem((,tauryna,lekkie staki)

Uprawiane inne sporty: na redukcji cardio krece

stosowane wcześniej spalacze : nie stosowalem

suplement stosowane przez ostatnie 60 dni: uzupelnienia diety i 100% pure power sfd

ilość dni wolnych od kreatyny: 14

przewidziane finanse na cykl: nieistotne

uwagi i sugestie: nie

Staż treningowy: ~`5lat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 845 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54443
Misiu to nie jest opinia wyczytana z forum, bo nie mam zwyczaju wypowiadać się na temat, o którym nie mam pojęcia . Testowałem tą Massacre i mi to robiło za carbo co najwyżej, nawet swędzenia za uchem nie poczułem...

Zmieniony przez - ZGoremMom w dniu 2011-07-02 10:36:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Masymalnie cykl kreatynowy powinien trwać 8 tygodni.
4 miesiące to stanowczo za dużo. Ale próbuj, tylko chyba mija się to z celem.

A może byś robił tak, że najpierw kreatynę (6-8 tyg), później 6-8 tygodni Beta Alanina (6-8 tyg) i wchodzisz znów na kreatynę i tak w kółko - do skończenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1634
poczytaj arty solarosa w badaniach naukowych,kreatyne mozna brac dluzszy czas ale w mniejszych dwawkach,a bete nalezy brac 12 tyg wiec te 6 tyg to troche za malo,ale moge sie mylic dlatego kieruje pytanie do maniakow (solaros,tom-q,faftaq itd)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To sie nazywa stała suplementacja, i mozesz tak lecieć, tylko nie wiem czy 5g krety nie będzie za dużo, teoretycznie mówi się by przy sałej suplementacji kretą brać ~0,03g/kgmc więc 3g bys mógł brać spokojnie, a nie 5 walić - najlepiej w kapsach kup :)

Ja od stycznia jestem na stałej suplementacji jabłczanem kreatyny właśnie, biore 2,5g z rana (2 kapsy cm3). I właśnie do stałej mi poelcali inną forme jak mono (jabłczan, orotan, lub EE). I na beta alaninie też :D biore 4g przed treningiem (jeszcze BCAA biore po treningu - tez jak masz kase dorzuć). Pociągne te suplementacje jeszcze do połowy lipca i robie przerwe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1634
bcaa chce dac dopiero po cyklu gdy wejde na redukcje (marzec-kwiecien)
a 5 g kreatyny dlatego ze wiekszosc roku waze ponad 100kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2450
Opcja jak najbardziej dobra:) Ja też od września pojadę na stacku, a po skonczeniu wejde na stałą suplementację mono + jednoczesnie beta-alanina (zapewne ta co Ty, z XXL Nutrition). :)

"Nie trenujemy dla sportu.. no, nie do końca. Trenujemy by straszyć dzieci i oszałamiać kobiety"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234163
mozesz tak zrobic ale po 8-10tygodniach brania kreatyny zejdz tylko na 5g dziennie i starczy
co do beta alaniny smialo mozesz do marca ja jesc tak samo.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1634
dokladnie xxl'a
rom-q no wlasnie mam zamiar brac tylko 5g dniennie mono przez caly okres cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1634
sory mialbyc tomq.a co sadzicie o efektach tego cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12022 Napisanych postów 160367 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234163
aaa
no efekty jakies spektakularne pewnie nie beda, bo rozloza sie w czasie, ale pewnie progres bedzie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1634
no raczej,w naszym sporcie nic nie ma szybko ani spektakularnie.
ale wydaje mi sie ze po cyklu poprawa w sile i obwodach powinna byc lepsza niz jakbym cwiczyl bez ww specyfikow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie bialko na noc i potreningowe?

Następny temat

Moj mały zestaw wasze opinie

WHEY premium