powiem tak: Real nie jest jeszcze w formie, a Wisla prawie spelnila zalozenia taktyczne

Szacuny 0 Napisanych postów 1323 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14568
uuu....
...
Szacuny 5 Napisanych postów 8919 Wiek 36 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 72477
no w 2 połowie (przynajmniej początek) Wisła grała bardzo dobrze ...choc widac że Real jeszcze jest nie w sezonie. Doping chyba słabszy

Raczej już nie przejdziecie do fazy grupowej LM, ale potem moge Wam już z czystym sercem kibicowac w PUEFA

Urodzony w Warszawie, wychowany na Łazienkowskiej
MODERATOR DZIAŁU -=PIŁKA NOŻNA=-

...
Powiem tylko tyle, że wcale nie są tacy galaktyczni.
...
Szacuny 4 Napisanych postów 270 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4518
nieeeeeeee !!!!!!!!!!!!!!! przegralismy k..urva 0:2 a tak calkiem dobrze grali do 70minuty ........... omg zj ebali : // byly male nadzieje ze uda sie ten mecz skonczyc z dobrym wynikiem ...
...
gokuson TEAM SFD Administrator
ważne ze sie nie przestarszyli i walczyli ... taki mecz chcialem ogladac licze ze w rewanzu Wisla cos strzeli

Certyfikowany dietetyk i trener personalny

...
a bylo tak pieknie
sadze ze zmiany byly bez sensowne w wykonaniu wisly. Uche ktory moze malo gral, ale za to gral dobrze w obronie. Zienczuk, motor napedowy akcji i frankowski ktory straszyl szybkoscia.
Kukialka byl typowa kukielka, kuzby to wogole nie widzialem na boisku, a gorawski pobiegal i tyle,lecz w obrone zbytni sie nie angazowal.

moglo byc 0-0 lub nawet 2-0 gdyby uche strzelil lub zurawski. wielka szkoda

na pocieszenie zostaje mi wygrana w sts
...
jakie k... pieknie?0-0?i co wtedy tam by dostali baty,nawet jak by wygrali 1-0 to by odpadli,2-0 tez,3-0 to moze by mieli jakies szanse,ale moze to lepiej ze tu dostali 0-2 bo tak Real w rewanzu se odpusci strzeli z 3 bramki i starczy,a przy 0-0 to by im wpie....z 5,6 bramek,ale przeciez to bylo wiadomo,ze Wisla nie ma po co na boisko wychodzic tylko czesc wariatow mowila ze Wisla wygra,ale to sie nazywa "niepoprawny optymizm"a moze jeszcze sa jacys d****e co wierza ze Wisla wygra?
...
Normal co ty opowiadasz?! Przecież Real nic nie pokazał wielkiego. W drugiej połowie oddali może ze 3 strzały, są do pokonania.
...
ja nie mowilem ze Wisla nie powalczy a moze i nie przegra u siebie ale wiedzialem ze 100% odpadnie

Wisła - Real Madryt: Kraków czy Chorzów?