SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Maszyna na najszerszy grzbiet vs suwnica smitha

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3444

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2106
Maszyna na najszerszy grzbiet vs suwnica smitha?
Co lepsze i dlaczego ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
o jaką maszynę dokładnie Ci chodzi? wrzuć przykładowe foto

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 569 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6786
suwnice wez

Walczyć nie po to aby wygrać, ale po to aby nie odnieść porażki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pewnie chodzi o krzyżak.
Całkiem różne maszyny, ciężko porównywać.
Na pewno Smitha można wykorzystać na więcej sposobów, jest z kolei dużo droższa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2106
Dokładnie chodzi mi tą maszynę co przymocowuje się do ściany i zgina się o 90stopni, można na niej ćwiczyć barki,przysiady itp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A to ja nie wiem co za maszyna co się zgina jak krzyżak, do barków i przysiadów, może lepiej wstaw zdjęcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2284 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 29964
I jedno i drugie przy sztandze to zabawka :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2106
Wiem że sztangą mogę zastąpić prawię wszystko ;p ale mam trochę wolnego miejsca w pomieszczenie i chciałbym tam coś wstawić chodzi mi mniej więcej o coś takiego jak na zdjęciu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5153
suwnica lepsza bedzie bo chodzi Ci o smitha ??

'Umiejetnosci sa nabyte poprzez godziny godziny i godziny pracy nad swoim rzemioslem'

http://www.sfd.pl/Siłownia_2012r.-t834394.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 81 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2106
No o smitha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 225 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5153
to smitha bedzie lepsza jak chcesz to Ci moge nawet sprzedac

'Umiejetnosci sa nabyte poprzez godziny godziny i godziny pracy nad swoim rzemioslem'

http://www.sfd.pl/Siłownia_2012r.-t834394.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Silownie u kolegow za granicami

Następny temat

Skurcze,drętwienie i chwilowy niedowład.

WHEY premium